Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, 2019 rok
Fot. TRICOLORS/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Ich góralski ślub w Zakopanem odbył się 15 lat temu. Tak Michał i Aleksandra Żebrowscy świętowali kolejną rocznicę

Zakochani opublikowali w sieci archiwalne zdjęcia

Karol Sowa 21 czerwca 2024 09:36
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, 2019 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Oboje unikają medialnego zgiełku, rzadko wychodzą razem na imprezy branżowe. Michał i Aleksandra Żebrowscy wolą skupiać się na swojej miłości i dzieciach. Nic więc dziwnego, że konsekwentnie ukrywają kulisy zacisza domowego. Ostatnio jednak para postanowiła opublikować w sieci piękny post z okazji 15. rocznicy ślubu. 

[Ostatnia publikacja na VUŻ-u 21.06.2024 r.]

Michał i Aleksandra Żebrowscy o swoim związku

Nie mówią o swojej codzienności, lecz z social mediów wynika, że oboje tworzą niezwykle piękny, zgrany i szczęśliwy duet. Co więcej, małżonkowie doczekali się czterech pociech: 14-letniego dzisiaj Franciszka, 11-letniego Henryka, 4-letniego Feliksa oraz córkę Łucję. 

„Moja żona nie traktuje mnie jak gwiazdora. Dzięki temu czuję się przy niej swobodnie – nie muszę się spinać ani niczego udowadniać. Jednocześnie jest dla mnie ogromnym wsparciem i wiem, trzyma za mnie kciuki", mówi aktor na łamach magazynu Elle. „Ożeniłem się w wieku 37 lat, kiedy straciłem nadzieję, że to mi się w życiu przytrafi. Byłem przekonany, że to mnie ominie, że jestem skazany na samotność. Kiedy już nawet pogodziłem się z tym, że nie znajdę bratniej duszy, pojawiła się Ola", dodawał w Gali. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rodzina i miłość są ich fundamentem. Dorota Kolak i Igor Michalski od ponad 40 lat tworzą szczęśliwy duet!

Ślub Michała Żebrowskiego, zdjęcia
Fot. ADRIAN GLADECKI/REPORTER

Michał i Aleksandra Żebrowscy świętują 15. rocznicę ślubu

Wczoraj wieczorem para świętowała 15. rocznicę ślubu. Przypomnijmy, że ceremonia odbyła się 20 czerwca 2009 roku na polanie Rynias w Tatrach, niedaleko domku letniskowego należącego do aktora. Co ciekawe, świadkiem artysty był jego kolega ze szkoły, czyli Rafał Trzaskowski (obecny prezydent Warszawy).

Niestety pogoda nie dopisała, lecz im to nie przeszkadzało, najważniejsza była miłość do siebie i dobra zabawa. Nie każdy też wie, że Michał Żebrowski założył tradycyjny góralski strój. „Czekała na niego narzeczona z najbliższą rodziną. Michał padł na kolana przed rodzicami i przyszłymi teściami, by prosić ich o błogosławieństwo”, informował Super Express. Ślub zorganizowany był wyłącznie dla najbliższej rodziny i przyjaciół. 

Wczoraj minęło równo 15 lat od tamtego dnia. „15 lat w sidłach", napisała Aleksandra Żebrowska, nawiązując do nagłówka jednej z gazet, która opisywała ich uroczystość. Pod postem nie zabrakło miłych i ciepłych słów od fanów oraz znajomych. „Ulubieni ❤️😍🥂 NAJ kochani!!!!!", pisze Zofia Zborowska, „Wszystkiego co dobre dla Was!", dodaje Maja Ostaszewska, „W takich sidłach to dla Pana Michała sama przyjemnosc😍 kolejnych 100 lat w zdrowiu i szczęściu", czytamy. 

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Nie żyje Donald Sutherland. Laureat honorowego Oscara miał 88 lat

Aleksandra i Michał Żebrowscy
Fot. materiały prasowe/Marta Wołosz
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.