Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

To już potwierdzone. Mama Macieja Musiała jest już po ślubie, opublikowała wymowne zdjęcia

Anna Markiewicz-Musiał już nie ukrywa swojej miłości

Karol Sowa 14 czerwca 2024 13:06
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

O ślubie mamy Maciej Musiała dowiedzieliśmy się w jednym z odcinków Tańca z Gwiazdami. Aktor podczas wywiadu przyznał, że Anna Markiewicz-Musiał niebawem będzie przysięgać miłość i wierność swojemu ukochanemu. Ta wiadomość zelektryzowała nie tylko media, ale też fanów ulubieńca publiczności. Kilka dni temu poznaliśmy szczegóły dotyczące ceremonii.

Mama Macieja Musiała znowu jest zakochana

Po rodzinnym odcinku w Tańcu z Gwiazdami coraz więcej osób z zapartym tchem śledziło codzienność mamy Macieja Musiała. Internauci zastanawiali się wówczas, kto zdobył serce pięknej Anny Markiewicz-Musiał. Mimo że wciąż nie znamy jego tożsamości, wiemy, że jego imię zaczyna się na literę "T". 

W miniony weekend media obiegły zdjęcia przystojnego aktora, który był ubrany w smoking. Co więcej, fotografie zostały oprawione tajemniczym podpisem "A&T". Niemal wszyscy domyślili się, że mama Macieja Musiała jest już po ślubie. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mąż wyśmiewa jej muzykę? Justyna Steczkowska zdradziła prawdę o małżeństwie. A jednak!

Anna Musiał, Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Mama Macieja Musiała jest już po ślubie

Domysły ludzi potwierdziła sama Anna Markiewicz-Musiał, która opublikowała na Instagramie serię fotografii, na której można dostrzec piękną i błyszczącą obrączkę. Zaś w tle widać schowaną w lesie kapliczkę.

„Poranne spotkanie. Podziękowanie za wszystko, co się wydarzyło. Niespodziewanie, nieoczekiwanie, po ludzku nie do pomyślenia, wymyślenia, zaplanowania. A po Bożemu według obietnicy: zaufaj, jestem z tobą, widzę, mam plan, u mnie wszystko jest możliwe. Moje horyzonty są szersze niż myślicie, a moja miłość przekracza wasze wyobrażenia. Wdzięczność. Najpiękniejsza codzienność", czytamy. Nie każdy wie, że mama aktora zajmuje się poezją i lubi każde wydarzenie opisywać w pięknych słowach. 

Gratulujemy.  

CZYTAJ TEŻ: Nazywał ją „swoją kumpelką”, dała mu wspaniałe dzieciństwo. Ze śmiercią ukochanej mamy Michał Bajor oswajał się miesiącami

Anna Musiał, Maciej Musiał, VIVA! 11/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.