Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał wystąpi w serialu Wiedźmin Netflixa!

Polak zagra u boku światowych sław!

Konrad Szczęsny 1 listopada 2018 09:26
Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska

To dla młodego aktora ogromne wyróżnienie! Maciej Musiał znalazł się w obsadzie Wiedźmina Netflixa, którego premiera przewidziana jest na 2019 rok. Pierwszy sezon liczyć ma 8 odcinków. W jaką rolę wcieli się Polak?

Maciej Musiał w serialu Wiedźmin Netflixa

Producenci ogłosili właśnie, że ruszyły zdjęcia do serialu, który zostanie oparty na kultowej sadze Andrzeja Sapkowskiego. Póki co będą one realizowane na Węgrzech. Zbiegło się to z informacją, że w obsadzie zobaczymy Macieja Musiała! Aktor potwierdził to za pośrednictwem swojego Instagrama. Warto zaznaczyć, że to jedyny Polak, który dostąpił tego zaszczytu.

Wcieli się on w rolę Sir Lazlo, którego postać została stworzona na potrzeby serialu. Z racji tego wiadomo o niej niewiele.

Wiedźmin Netflixa: pierwsze zdjęcia z planu. Henry Cavill jako Geralt z Rivii

Netflix opublikował w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie serialowego Geralta z Rivii, w którego wcieli się Henry Cavill, znany z takich produkcji, jak Dynastia Tudorów, Tristan i Izolda, Liga Sprawiedliwości czy Batman v Superman: świt sprawiedliwości

Wiedźmin Netflixa: obsada

Zgodnie z opublikowanymi wcześniej informacjami wiemy, że w produkcję Netflixa zostali zaangażowani tacy aktorzy, jak Eamon Farren (Cahir), Joey Batey (Jaskier), Lars Mikkelsen (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Maciej Musiał (Sir Lazlo), Wilson Radjou-Pujalte (Dara) oraz Anna Shaffer (Triss).

Pojawią się także Rebecca Benson (Marilka), Shane Attwooll (Nohorn), Luke Neal (Vyr), Matthew Neal (Nimir), Tobi Bamtefa (Danek), Sonny Serkis (Martin), Roderick Hill (Fletcher), Inge Beckmann (Aridea), Charlotte O'Leary (Tiffania), Natasha Culzac (Toruviel), Amit Shah (Torque), Tom Canton (Filavandrel).

My z niecierpliwością oczekujemy tej premiery! A Ty?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New footage of @HenryCavill as Geralt of Rivia! #TheWitcher #Netflix

Post udostępniony przez The Witcher (@thewitchernetflix)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sir Lazlo Wiedzmin jarammm sieee

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.