Joanna Racewicz
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Joanna Racewicz przeszła letnią metamorfozę! Dziennikarka zmieniła fryzurę

Fani są zachwyceni. Trudno oderwać od niej wzrok

Konrad Szczęsny 10 sierpnia 2020 09:43
Joanna Racewicz
Fot. East News

Do tej pory słynęła z krótkiej blond fryzury i włosów zaczesanych do góry bądź na bok. Jednak Joanna Racewicz zdecydowała się na letnią metamorfozę! Dziennikarka jej efektami pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Efekt? Spektakularny...

Nowa fryzura Joanny Racewicz

Klasyczną elegancję zamieniła na odrobinę nowoczesnego szaleństwa! Joanna Racewicz w ostatnim czasie odwiedziła uznanego stylistę fryzur Leszka Czajkę i postanowiła zaszaleć z wyglądem. Opłaciło się, ponieważ nowy wizerunek dziennikarki docenili fani.

Jak wynika z podpisu pod opublikowanymi na Instagramie fotografiami, łączy ich wyjątkowa relacja. Znają się od 20 lat i gwiazda ma do fryzjera bezgraniczne zaufanie. I trudno się temu dziwić! Metamorfoza, którą zafundował przyjaciółce Leszek Czajka, robi wrażenie. Mimo że kolor włosów nie zmienił się, został wycieniowany, zaś grzywka całkowicie zmieniła swoje położenie i teraz opada na twarz dziennikarki.

Dzięki temu zmiana wiąże się nie tylko z odświeżeniem wizerunku, lecz także z dozą letniego szaleństwa, hołdowania najnowszym trendom oraz artystycznym nieładem w najlepszym wydaniu.

„Człowiek kocha Człowieka ♥️ na zawsze ♥️♥️♥️ @atelierfryzjerskieleszekczajka#przyjazn #nazawsze #20latrazem#uwielbiam #dziekujezejestes”, podpisała zdjęcie ze stylistą fryzur Joanna Racewicz.

Fani są zachwyceni metamorfozą Joanny Racewicz

W komentarzach zaroiło się od słów pełnych uznania. Fani nie szczędzą dziennikarce komplementów! 

„Ślicznie”, „świetna fryzura!”, „Kosmos!!! Wow!!!”, „Cudnie Pani wygląda, super <3”, „Fajnie mieć takiego przyjaciela, fryzurka piękna”, „Cudownie Joanno wyglądasz”, piszą rozemocjonowani.

I trudno się z nimi nie zgodzić... Zdjęcia Joanny Racewicz po metamorfozie możesz zobaczyć poniżej.

Udana zmiana?  

Tak Joanna Racewicz wygląda w nowej fryzurze:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.