Ten prosty trik jest coraz bardziej popularny!

Gabriela Czernecka 20 czerwca 2019 09:46

Księżna Meghan zaledwie miesiąc temu po raz pierwszy została mamą. Powrót do formy sprzed ciąży dla wielu kobiet jest sporym wyzwaniem. Wydawałoby się, że Meghan śladem amerykańskich gwiazd pod czujnym okiem trenera będzie robiła wszystko, co w swojej mocy, by jak najszybciej dojść do formy. Jak księżna dba o swoją sylwetkę? Te zasady mogą Was zdziwić! 

1/5
Książę Harry, księżna Meghan, urodziny królowej Elżbiety II
Copyright @DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News
1/5

Księżna Meghan wyznaje zasadę tzw. małych kroków. Podobnie jak w okresie ciąży stawia na zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia, ale najważniejsze jest dla niej jej dobre samopoczucie.

2/5
Książę Harry, księżna Meghan, urodziny królowej Elżbiety II
Copyright @DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News
2/5

 Księżna nie wyznaczyła sobie daty powrotu do formy  i stara się nie robić nic na siłę. Najważniejsze jest dla niej dobro dziecka, a nie udowadnianie komuś czegokolwiek. 

3/5
Księżna Kate, księżna Meghan, księżna Camilla
Copyright @Getty Images
3/5

Jak podaje ekspertka ds. rodziny królewskiej, Katie Nicholl, Meghan stosuje zasadę, w której efekty zajmują znacznie więcej czasu, ale są za to o wiele zdrowsze dla organizmu i nie powodują efektu jojo.

4/5
Trooping the Colour księżna Meghan
Copyright @Paul Marriott/Imago Stock and People/East News
4/5

Księżna wciąż ćwiczy jogę i dba o swoją sylwetkę spacerując po Windsor Great Park. 

5/5
Trooping the Colour księżna Meghan
Copyright @DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News
5/5

Mówi się, że Meghan chciała być "bardziej ludzka" w swoim wizerunku niż Kate, która stawia na perfekcyjny wygląd w każdej sytuacji. Dlatego też zdecydowała się zaprezentować swój powrót do formy w taki sposób.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?