KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry pokazali twarz synka z okazji Dnia Ojca!

Mały Archie ma już ponad miesiąc

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2019 14:09

To najbardziej urocze zdjęcie, jakie dzisiaj zobaczysz! Z okazji Dnia Ojca, który w Wielkiej Brytanii obchodzony jest 16 czerwca, na oficjalnym profilu księcia Harry'ego i księżnej Meghan na Instagramie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie ich synka, Archiego. Chłopiec niedawno skończył miesiąc, zaś dla jego taty to pierwsze takie święto w nowej roli!

Zdjęcie twarzy Archiego z okazji dnia ojca

„Szczęśliwego dnia ojca! I życzenia wyjątkowego Dnia Ojca dla Księcia Sussex”, podpisano fotografię. Widzimy na niej maleńkiego Archiego, którego tata trzyma na rękach. Dziecko obejmuje rączką środkowy palec prawej dłoni Harry'ego i patrzy w obiektyw.

Pod fotografią już pojawiła się masa ciepłych i pełnych serdeczności komentarzy. Internauci składają księciu oraz jego maleńkiemu synkowi najlepsze życzenia. Podkreślają również, że zdjęcie jest niezwykle urocze, pełne ciepła, czułości i rodzicielskiej troski o małego Archiego.

Zgadzasz się z tymi opiniami? My jesteśmy pewni, że to najbardziej urocza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz (możesz to zrobić w naszej galerii).

Archie, syn Harry'ego i Meghan

Mimo że jego narodziny były zapowiadane na koniec kwietnia, pałac Buckingham ogłosił je oficjalnie 6 maja 2019 roku. Pierworodny syn księcia Harry'ego i księżnej Meghan przyszedł na świat o godzinie 5:26 czasu brytyjskiego. Dwa dni później poinformowano, że rodzice nadali mu imiona Archie Harrison  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.