KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry pokazali twarz synka z okazji Dnia Ojca!

Mały Archie ma już ponad miesiąc

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2019 14:09

To najbardziej urocze zdjęcie, jakie dzisiaj zobaczysz! Z okazji Dnia Ojca, który w Wielkiej Brytanii obchodzony jest 16 czerwca, na oficjalnym profilu księcia Harry'ego i księżnej Meghan na Instagramie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie ich synka, Archiego. Chłopiec niedawno skończył miesiąc, zaś dla jego taty to pierwsze takie święto w nowej roli!

Zdjęcie twarzy Archiego z okazji dnia ojca

„Szczęśliwego dnia ojca! I życzenia wyjątkowego Dnia Ojca dla Księcia Sussex”, podpisano fotografię. Widzimy na niej maleńkiego Archiego, którego tata trzyma na rękach. Dziecko obejmuje rączką środkowy palec prawej dłoni Harry'ego i patrzy w obiektyw.

Pod fotografią już pojawiła się masa ciepłych i pełnych serdeczności komentarzy. Internauci składają księciu oraz jego maleńkiemu synkowi najlepsze życzenia. Podkreślają również, że zdjęcie jest niezwykle urocze, pełne ciepła, czułości i rodzicielskiej troski o małego Archiego.

Zgadzasz się z tymi opiniami? My jesteśmy pewni, że to najbardziej urocza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz (możesz to zrobić w naszej galerii).

Archie, syn Harry'ego i Meghan

Mimo że jego narodziny były zapowiadane na koniec kwietnia, pałac Buckingham ogłosił je oficjalnie 6 maja 2019 roku. Pierworodny syn księcia Harry'ego i księżnej Meghan przyszedł na świat o godzinie 5:26 czasu brytyjskiego. Dwa dni później poinformowano, że rodzice nadali mu imiona Archie Harrison  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.