Mały Archie ma już ponad miesiąc

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2019 14:09

To najbardziej urocze zdjęcie, jakie dzisiaj zobaczysz! Z okazji Dnia Ojca, który w Wielkiej Brytanii obchodzony jest 16 czerwca, na oficjalnym profilu księcia Harry'ego i księżnej Meghan na Instagramie pojawiło się wyjątkowe zdjęcie ich synka, Archiego. Chłopiec niedawno skończył miesiąc, zaś dla jego taty to pierwsze takie święto w nowej roli!

Zdjęcie twarzy Archiego z okazji dnia ojca

„Szczęśliwego dnia ojca! I życzenia wyjątkowego Dnia Ojca dla Księcia Sussex”, podpisano fotografię. Widzimy na niej maleńkiego Archiego, którego tata trzyma na rękach. Dziecko obejmuje rączką środkowy palec prawej dłoni Harry'ego i patrzy w obiektyw.

Pod fotografią już pojawiła się masa ciepłych i pełnych serdeczności komentarzy. Internauci składają księciu oraz jego maleńkiemu synkowi najlepsze życzenia. Podkreślają również, że zdjęcie jest niezwykle urocze, pełne ciepła, czułości i rodzicielskiej troski o małego Archiego.

Zgadzasz się z tymi opiniami? My jesteśmy pewni, że to najbardziej urocza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz (możesz to zrobić w naszej galerii).

Archie, syn Harry'ego i Meghan

Mimo że jego narodziny były zapowiadane na koniec kwietnia, pałac Buckingham ogłosił je oficjalnie 6 maja 2019 roku. Pierworodny syn księcia Harry'ego i księżnej Meghan przyszedł na świat o godzinie 5:26 czasu brytyjskiego. Dwa dni później poinformowano, że rodzice nadali mu imiona Archie Harrison  

1/5
dziecko Meghan i Harry'ego
Copyright @Dominic Lipinski/Press Association/East News
1/5

To pierwsze oficjalne zdjęcia Archiego, jakie opublikowano. Miało to miejsce 8 maja 2019 roku, dwa dni po jego narodzinach.

2/5
dziecko Meghan i Harry'ego
Copyright @Dominic Lipinski/Press Association/East News
2/5

Wówczas to książę Harry i księżna Meghan zdradzili, że ich synek jest „uroczy i bardzo spokojny”.

3/5
dziecko Meghan i Harry'ego
Copyright @Dominic Lipinski/Press Association/East News
3/5

Zdradzili również, że wybrali dla pierworodnego syna imiona Archie Harrison.

4/5
dziecko Meghan i Harry'ego
Copyright @Dominic Lipinski/Press Association/East News
4/5

Teraz książę Harry i księżna Meghan pokazali twarz Archiego z okazji Dnia Ojca. To pierwsze takie święto dla wnuka Elżbiety II w nowej roli.

5/5
Archie, syn księcia Harry'ego i księżnej Meghan
Copyright @Instagram @sussexroyal
5/5

Tak wygląda Archie ponad miesiąc po narodzinach. To zdjęcie książę i księżna Sussex zamieścili na swoim profilu na Instagramie z okazji Dnia Ojca.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…