Patricia Kazadi, VIVA! 2012
Fot. R.S.
O TYM JEST GŁOŚNO

Patricia Kazadi zmaga się z kompleksami? Artystka podzieliła się z fanami osobistym filmem

„Przez ostatnie 3 lata o sobie zapomniałam…”

Rafał Kowalski 4 lipca 2019 07:01
Patricia Kazadi, VIVA! 2012
Fot. R.S.

Niewiele polskich gwiazd zmagało się z tak wieloma hejterskimi komentarzami na swój temat jak Patricia Kazadi. Po pierwsze, aktorka i piosenkarka ma afrykańskie korzenie, więc przez ciemniejszy kolor skóry  od zawsze wyróżniała w tłumie. Po drugie, gwiazda bardzo wcześnie pojawiła się w show-biznesie, więc na ocenę innych wystawiana jest już ponad pół życia. Przez ten czas zdążyła się zmienić między innymi figura Patricii Kazadi. Na oczach całej Polski gwiazda z dziewczynki zmieniła się w kobietę. Celebrytka chce nauczyć się pokochać siebie taką, jaka jest.

Wyzwanie Patricii Kazadi - #kazadiSELFCAREchallenge

Na Instagramie Patricii Kazadi pojawił się post, który aktorka zaczęła od osobistego wyznania. „Pomysł na challenge rodził się w mojej głowie od dłuższego czasu. Ostatnie 3 lata to czas gdzie troszkę o sobie zapomniałam. Skupiając się na uszczęśliwianiu innych, zapomniałam o tym co sprawia mi radość, swoich pasjach, o zdrowiu, o swoim ciele”, zaczęła gwiazda i dodała, że do zmian zmotywowała ją Ewa Chodakowska. „Podczas projektu pragnę uleczyć i zadbać o każdy z aspektów, składających się na mnie jako całość. Gdy dbasz o siebie, jesteś dla siebie priorytetem tym więcej możesz dać z siebie innym. Chcę nauczyć się miłości i szacunku do siebie. Pierwszym etapem jest moje ciało. Za namową Ewy Chodakowskiej wrzucam before a nie after. Tu nie chodzi o odchudzanie, zależy mi na samoakceptacji, żeby czuć się dobrze w swoim ciele i być może swoją historią dodać odwagi innym. Pamiętajmy, że to ile ważymy, jaki mamy rozmiar nie definiuje naszej wartości. Jednak ważne by czuć się zdrowo i być w formie”, czytamy na Instagramie gwiazdy.

Najciekawszą częścią tego, co Patricia Kazadi zamieściła w sieci jest jednak filmik, w którym radosna artystka tańczy łapiąc się między innymi za brzuch. Jak osiągnąć taką samoakceptację i dystans? Nawet dla gwiazdy nie było to łatwe. „Cały czas uczę się miłości do siebie, to jest w dalszym ciągu droga na której jestem. Ten post i ten filmik chociaż dodaję go z drżącym sercem i nie jest to dla mnie komfortowe- to duży krok w kierunku #selflove, który być może będzie również krokiem i drogą dla Was - dla osób, które zatraciły bycie dla siebie priorytetem. Czas to zmienić!”, tymi słowami piosenkarka zapowiedziała nowy projekt.

Na czym ma polegać? „Oficjalnie zatem rozpoczynam #kazadiSELFCAREchallenge Wyzwanie będzie trwało przez 6 miesięcy, do końca roku. Harmonogram na dany miesiąc będę publikowała 1 dnia każdego miesiąca. Jestem baaaardzo podekscytowana! To nasz czas”, zapowiedziała Patricia Kazadi, do której już dołączyło kilkadziesiąt kobiet. Każda z nich pod wspomnianym hashtagiem pokazała, jak kocha siebie bez względu na opinie innych.

Oby tak dalej! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🎬🎼Patricia Kazadi (@kazadi_official)

Patricia Kazadi, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Patricia Kazadi, VIVA! sierpień 2013
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.