Mariusz Szczygieł, VIVA! 20/2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE
WYDARZENIE

Już wkrótce niezwykłe spotkanie Mariusza Szczygła i Roberta Biedronia

Poznaj szczegóły wydarzenia MasterClass. Sztuka Konwersacji

Redakcja VIVA! 9 października 2018 06:00
Mariusz Szczygieł, VIVA! 20/2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Po sukcesie dotychczasowych spotkań MasterClass. Sztuka konwersacji pora na kolejne inspirujące rozmowy. Kolejne wydarzenie cyklu, rozmowę z Robertem Biedroniem poprowadzi Mariusz Szczygieł. Spotkanie będzie miało charakter charytatywny. Wszystkie środki ze sprzedaży trafią do Fundacji Przyjaciółka z przeznaczeniem na wsparcie edukacji dzieci z Krosna.

Masterclass. Sztuka Konwersacji: Robert Biedroń i Mariusz Szczygieł

Spotkanie odbędzie się 22 listopada o godzinie 19.30 na 50 piętrze apartamentowca Złota 44 z widokiem za całą Warszawę. Podczas wieczoru będą mieli możliwość nawiązania interakcji z innymi uczestnikami i czynnego udziału w rozmowie. Spotkaniu towarzyszyć będą występy wybitnych pianistów impresariatu Stowarzyszenia im. Ludwiga van Beethovena. Wieczór zwieńczy elegancka kolacja przygotowana przez utalentowanych warszawskich szefów kuchni. Bilety do nabycia przez Hitsalonik.pl lub Evenea.pl

MasterClass. Sztuka konwersacji to cykl kameralnych spotkań przy jednym stole dla tych, którzy celebrują chwile i dla których niewyreżyserowany spektakl twórczej rozmowy i wymiany myśli z drugim człowiekiem stanowi wartość samą w sobie. Koncepcja spotkań oparta jest na zawodowym doświadczeniu Małgorzaty Domagalik w przeprowadzeniu wywiadów psychologicznych z osobistościami świata kultury, biznesu i polityki.

Projekt został zainaugurowany na rynku w lutym 2018 roku Edipresse Polska wraz z prowadzącą Małgorzatą Domagalik przeprowadziło spotkania z osobowościami ze świata kultury, sztuki i biznesu. Gościliśmy Andrzeja Seweryna, Wojciecha Pszoniaka, Dominikę Kulczyk, Romana Polańskiego, Jerzego Stuhra, Jerzego Bralczyka i Krystynę Jandę. Od sierpnia 2018 roku do projektu w roli prowadzącego dołączył Mariusz Szczygieł.

Spotkania odbywają się dzięki wsparciu: Złota44Albert RieleFlaming&CoArchidziełoNoble Concierge, Agencja Bloom Box, Max BenjaminSteinway&SonsStowarzyszenie im. Ludwiga von Beethovena.

Masterclass Robert Biedroń i Mariusz Szczygieł
Fot. Materiały promocyjne

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…