Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

Damian Duda 14 maja 2018 14:25

poniedziałek 9 kwietnia na 50. piętrze apartamentowca Złota 44, odbyło się trzecie spotkanie z nowego cyklu MasterClass - sztuka konwersacji, gościem Małgorzaty Domagalik była Dominika Kulczyk, szefowa Kulczyk Foundation.

Dominika Kulczyk gościem Małgorzaty Domagalik

To już trzecie spotkanie z cyklu Masterclass - sztuka konwersacji, tym razem gościem Małgorzaty Domagalik była Dominika Kulczyk. W trakcie kilkugodzinnego spotkania Dominika Kulczyk opowiadała uczestnikom wieczoru, o swoich zawodowych i prywatnych pasjach, o działalności charytatywnej, którą zajmuje się od lat, o przyjaciołach i domu rodzinnym. Dzieliła się swoimi przemyśleniami o mediach, o wartościach, jakie wpływają na takie a nie inne spostrzegania świata i swojego miejsca w nim. Tego wieczoru rozmowy toczyły się do późnych godzin nocnych. Padło wiele pytań na, które Dominika Kulczyk chętnie odpowiadała, z wrodzonym sobie wdziękiem i poczuciem humoru. Podczas spotkania dla gości zagrał Grzech Piotrowski polski muzyk, kompozytor i multiinstrumentalista. Kolację przygotował szef kuchni Maciej Siąkowski z Restauracji OLE. Do kolacji Anna Oleksak - coffee Ambasador, zaserwowała specjalnie dobraną kawę Nespresso do menu, a Piotr Wesołowski Ambasador Rémy Martin serwował drinki do deseru. Na koniec wieczoru pamiątkowe zdjęcia wykonał Szymon Szcześniak ambasador Fujifilm.

Kulczyk Foundation od września 2016 roku przeznaczyła na ten cel już ponad 16 milionów złotych.12 tysięcy dzieci w prawie 300 placówkach w całym kraju korzysta z programu, który zapewnia posiłki najbiedniejszym dzieciom.

Takie spotkania odbywają się raz w miesiącu. Zaplanowanych jest jeszcze 6 spotkań z aktywnym udziałem gości, które odbywają się raz w miesiącu. Kolejna rozmowa z gościem specjalnym Profesorem Jerzym Stuhrem już 21 maja 2018 roku. Bilety można nabyć na hitsalonik.pl.

Spotkania odbywają się dzięki wsparciu: Złota44, Nespresso, Albert Riele, Fuji Film, Noble Concierge, Archidzieło, Max Benjamin, Rémy Martin, Restauracje Plato, Genesis, Ole, Flaming&Co, Steinway&Sons, Stowarzyszenie im. Ludwiga von Beethovena. Partnerem produkcji wydarzenia była agencja Bloom box. 

1/9
Masterclass
Copyright @
1/9

Goście, między innymi projektant Tomasz Ossoliński i Małgorzata Domagalik, która prowadziła rozmowę z Dominiką Kulczyk, delektowali się wyśmienitą kawą Nespresso.

2/9
Masterclass
Copyright @
2/9

Zasłuchani w muzykę Grzecha Piotrowskiego — Tomasz Ziółkowski, Dominika Kulczyk i Amadeusz Król. 

3/9
Masterclass
Copyright @
3/9

Wykwintną kolację przygotował szef kuchni Ole! Maciej Siąkowski.

4/9
Masterclass
Copyright @
4/9

Goście podziwiali też luksusowe zegarki Albert Riele i biżuterię Apart.

5/9
Masterclass
Copyright @
5/9

Znakomity saksofonista Grzech Piotrowski podbił serca gości.

6/9
Masterclass
Copyright @
6/9

Wśród gości wydarzenia był znany psycholog, wydawca i przedsiębiorca Jacek Santorski.

7/9
Masterclass
Copyright @
7/9

Mecenasem wydarzenia było Nesperesso. Na zdjęciu przedstawiciele marki: Michał Proszewski, Joanna Tusiewicz, Urszula Łochnicka, Anna Oleksiak i Marek Kłonowski.

8/9
Masterclass
Copyright @
8/9

Flagowe drinki serwował Ambasador marki Piotr Wesołowski.

9/9
Masterclass
Copyright @
9/9

Alicja Kościesza, dyr. ds. sprzedaży i marketingu Złota 44.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.