Mariusz Szczygieł, VIVA! 20/2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O tym się mówi!

Mariusz Szczygieł przedstawił ojcu ukochanego. Reakcja seniora była nietypowa

"Przedwczoraj skończył 91 lat. Mój tata, Jerzy Szczygieł"

Aleksandra Frankowska 1 marca 2024 07:51
Mariusz Szczygieł, VIVA! 20/2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Na profilu dziennikarza Mariusza Szczygła pojawiło się wzruszające zdjęcie z jego 91-letnim tatą. Napisał on również, że był to dla niego wyjątkowy czas, kiedy mógł przedstawić ojcu swojego partnera. Pan Jerzy zareagował niezwykle, wspominając również o marzeniu, które mogłaby spełnić... Halina Mlynkova. Na reakcję wokalistki długo nie trzeba było czekać. 

ZOBACZ TEŻ: Rodzice Anny Starmach ofiarowali kolekcję dzieł sztuki wartą miliony. Teresa i Andrzej Starmachowie są wdzięczni córkom za jedno

Mariusz Szczygieł przedstawił partnera swojemu ojcu

Dziennikarz w swoich social mediach podzielił się wyjątkowym zdjęciem z tatą. Okazuje się, że przedstawił mu swojego partnera, w którym jest bardzo zakochany. 

"Przedwczoraj skończył 91 lat. Mój tata, Jerzy Szczygieł. Skoro Cyganki mu wywróżyły, że umrze w wieku lat 74 i poczuł się okłamany, te następne 17 lat życia uważa za deser, nagrodę i chce z niej korzystać" – napisał Mariusz Szczygieł.

Szczygieł zaraził swojego ojca prawdziwą miłością do Czech, dlatego podczas zapoznania, nie mogło zabraknąć i takiego akcentu.

"Niedawno przedstawiłem go online mojemu chłopakowi i tata zaprezentował się prawie po czesku: Tatinko Mariusza jestem" – powiedział do okienka Jerzy Szczygieł.

Miłość do Czech sprawiła, że Pan Jerzy Szczygieł marzy również, aby wypić kawę w towarzystwie Haliny Mlynkovej. Piosenkarka, widząc wpis dziennikarza, zareagowała od razu!

"To też moje marzenie, żeby wspólnie wypić kawę. Choć nam się wtedy w Pradze nie udało, to może tym razem, kiedy będziecie w Pradze, i ja przyjadę na wspólną kawę. Tego nam życzę!" - napisała Mlynkova.

Mariusz Szczygieł, Viva! 2010
Fot. Piotr Porębski

CZYTAJ TEŻ: Ich córki urodziły się niemal jednocześnie. Dzięki dzieciom więź Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej stała się silna

Mariusz Szczygieł dokonał coming outu w 2022 roku

2022 roku Mariusz Szczygieł wydał książkę pt. "Fakty muszą zatańczyć", w której dokonał coming outu. Było to dla niego trudne, chociaż jego najbliżsi wiedzieli o tym od lat.

"Nie umiem mówić publicznie, że jestem gejem. Prywatnie nie mam z tym żadnego problemu, ale wypowiadanie się na ten temat na przykład w mediach nie wchodzi w grę" - napisał. 

Publikacja była więc dla niego swego rodzaju otwarciem się z prywatną stroną dla publiczności. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.