EN_01457578_0067, Agnieszka Chylińska o mężu, kto to
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Żyje z dala od mediów, jedenaście lat temu wziął ślub z Agnieszką Chylińską. Kim jest mąż artystki?

O tajemniczym Marku wiemy coraz więcej...

Rafał Kowalski 24 lipca 2021 12:03
EN_01457578_0067, Agnieszka Chylińska o mężu, kto to
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Już ponad 25 lat Agnieszka Chylińska jest jedną z najbarwniejszych artystek polskiej sceny. Piosenkarka zaskakuje nas wciąż odkrywaniem nowych muzycznych horyzontów, kolejnymi książkami dla dzieci i wyrazistymi stylizacjami. Stała jest jednak w jednym – nie mówi o swoim prywatnym życiu. A szczególnie o mężu, którego prawdziwego nazwiska próżno szukać w sieci. Czym na co dzień zajmuje się tajemniczy Marek?

Drugi mąż Agnieszki Chylińskiej – poznanie żony, praca, ślub, dzieci

Choć niewiele osób o tym wie, obecny partner kontrowersyjnej artystki jest jej drugim mężem. Pierwszy - Krzysztof Krysiak, menedżer działu marketingu jednej z wytwórni muzycznych – poznał Agnieszkę Chylińską na imprezie u lidera Wilków. Był to rok 1996, a już sześć lat później w Gdańsku zakochani pobrali się. Ich małżeństwo przetrwało tylko chwilę ponad rok.

Nie minęło wiele czasu, a wokalistka O.N.A. poznała obecnego ukochanego – Marka. Mężczyzna pracował w Sopocie w firmie reklamowej jako grafik. To on projektował potem okładki płyt zespołu Agnieszki Chylińskiej. Para wzięła ślub w 2010 roku, o czym media dowiedziały się dwa lata później. Małżonkowie wychowują dziś trójkę dzieci – 15-letniego Ryszarda, 11-letnią Esterę i 8-letnią Krystynę.

Jak wygląda zdolny informatyk nazywany w środowisku magikiem od grafiki? W sieci nie ma zbyt wielu jego zdjęć. Jedno, które udało się nam znaleźć, pochodzi z 2006 roku.

Czytaj także: Agnieszka Chylińska nie miała szczęścia w miłości: „Zawsze przy mnie musiał być ktoś. Sama dla siebie nie miałam sensu”

 Agnieszka Chylińska, mąż Marek, zdjęcie, dzieci
Fot. ADAM NOCON/East News

Jak wygląda mąż Agnieszki Chylińskiej - Marek? Opis

Kilka lat temu sporo kontrowersji wywołał też żart piosenkarki, która powiedziała w jednym z wywiadów, że jej mąż jest Romem. Później Agnieszka Chylińska musiała prostować swoje słowa. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak wygląda tajemniczy Marek. „Prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć”, opowiadała piosenkarka ze sceny w trakcie jednego z festiwali w Sopocie.

Gwiazda docenia też charakter partnera. W maju 2021 roku przyznała na Instagramie, że długo była w złych miłosnych relacjach a dopiero teraz wie, czym jest uczucie dojrzałe i z wyboru. Nawet jeśli czasem trzeba o nie zawalczyć, bo nie wszystko się układa. „Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale JEST”, napisała wówczas Agnieszka Chylińska na Instagramie.

Czy para pokaże się kiedyś publicznie? Wątpimy i jeśli taka jest ich decyzja, to życzymy dalszych lat spokoju i miłości. 

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Chylińska rzadko opowiada o dzieciach. Przy okazji promocji książki zrobiła wyjątek

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.