EN_01457578_0067, Agnieszka Chylińska o mężu, kto to
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Nie pokazuje się publicznie, 12 lat temu wziął ślub z Agnieszką Chylińską. Kim jest mąż artystki?

W sieci widnieje tylko jedno jego zdjęcie...

Rafał Kowalski 10 grudnia 2022 13:52
EN_01457578_0067, Agnieszka Chylińska o mężu, kto to
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Mija już ćwierć wieku odkąd Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych oraz barwnych artystek na polskim rynku muzycznym. Z dnia na dzień zaskakuje swoich fanów nowymi horyzontami muzycznymi, stylizacjami, fryzurami czy kolejnymi książkami dla dzieci. Jest jednak pewna rzecz, której artystka nie chce zmienić w swoim życiu. Piosenkarka nie mówi o swoim życiu prywatnym, a zwłaszcza o mężu. Informacji na jego temat próżno szukać w sieci... Kim jest tajemniczy Marek oraz czym się zajmuje?

Drugi mąż Agnieszki Chylińskiej – poznanie żony, praca, ślub, dzieci

Choć niewiele osób o tym wie, obecny partner energicznej artystki jest jej drugim mężem. Pierwszy - Krzysztof Krysiak, menedżer działu marketingu jednej z wytwórni muzycznych – poznał Agnieszkę Chylińską na imprezie u lidera Wilków. Był to rok 1996, a już sześć lat później w Gdańsku zakochani pobrali się. Ich małżeństwo przetrwało tylko chwilę ponad rok.

Nie minęło wiele czasu, a wokalistka O.N.A. poznała obecnego ukochanego – Marka. Mężczyzna pracował w Sopocie. Był grafikiem w firmie reklamowej. To on projektował potem okładki płyt zespołu Agnieszki Chylińskiej. Para wzięła ślub w 2010 roku, o czym media dowiedziały się dwa lata później. Małżonkowie wychowują dziś trójkę dzieci: urodzonego w 2006 roku Ryszarda, urodzoną w 2010 roku Esterę i urodzoną w 2013 roku Krystynę.

Jak wygląda zdolny informatyk nazywany w środowisku magikiem od grafiki? W sieci nie ma zbyt wielu jego zdjęć. Jedno, które udało się nam znaleźć, pochodzi z 2006 roku.

CZYTAJ TAKŻE: Wzięli ślub na biegunie, dziś ich relacje nie są perfekcyjne. Oto historia Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

 Agnieszka Chylińska, mąż Marek, zdjęcie, dzieci
Fot. ADAM NOCON/East News

Jak wygląda mąż Agnieszki Chylińskiej - Marek? Opis

Kilka lat temu sporo kontrowersji wywołał też żart piosenkarki, która powiedziała w jednym z wywiadów, że jej mąż jest Romem. Później Agnieszka Chylińska musiała prostować swoje słowa. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak wygląda tajemniczy Marek. „Prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć”, opowiadała piosenkarka ze sceny w trakcie jednego z festiwali w Sopocie.

Gwiazda docenia też charakter partnera. W maju 2021 roku przyznała na Instagramie, że długo była w złych miłosnych relacjach a dopiero teraz wie, czym jest uczucie dojrzałe i z wyboru. Nawet jeśli czasem trzeba o nie zawalczyć, bo nie wszystko się układa. „Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale JEST”, napisała wówczas Agnieszka Chylińska na Instagramie.

Czy para pokaże się kiedyś publicznie? Wątpimy i jeśli taka jest ich decyzja, to życzymy im dalszych lat spokoju i miłości. 

CZYTAJ TEŻ:  Robert Lewandowski wyjechał z rodziną na wakacje. Kadry rozczuliły fanów

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.