Agnieszka Chylińska wywiad 2024
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Przy nim odkryła, czym jest dojrzała miłość. Agnieszka Chylińska po raz pierwszy wspomniała o mężu w programie "Mam talent"

Do tej wypowiedzi zainspirował ją jeden z uczestników

Dorota Falkowska 7 kwietnia 2024 09:02
Agnieszka Chylińska wywiad 2024
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Wokalistka rzadko wspomina o mężu publicznie, ale do tej wypowiedzi zachęcił ją występ Wojtka, mistrza pewnej fascynującej japońskiej sztuki w programie "Mam talent". Jurorka nie mogła powstrzymać się od tego komentarza.

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

Na ślubnym kobiercu stawała dwa razy. W 2010 roku Agnieszka Chylińska poślubiła obecnego męża - Marka, poznali się w Sopocie, wybranek artystki pracował jako grafik w firmie reklamowej. To on był autorem projektów do plakatów i okładek płyt Agnieszki Chylińskiej.

Para wychowuje dziś trójkę dzieci: urodzonego w 2006 roku Ryszarda, urodzoną w 2010 roku Esterę i urodzoną w 2013 roku Krystynę. O drugim wybranku wokalistki nie wiadomo za wiele, od samego początku małżeństwo unika medialnego szumu. Sama informacja o ich ślubie wyszła na jaw dopiero dwa lata później. 

Agnieszka Chylińska od czasu do czasu wspomina jednak o swoim partnerze. W maju 2021 roku przyznała na Instagramie, że dopiero obecny związek pokazał jej, czym jest uczucie dojrzałe i z wyboru. „Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale JEST”, napisała wówczas Agnieszka Chylińska na swoim profilu. 

W wywiadzie dla "Twojego Stylu" wokalistka zdobyła się na poruszające wyznanie o mężu: "Marek potrafił zobaczyć w obrazoburczej i zmęczonej życiem gwieździe człowieka, wrażliwą dziewczynę. Był wytrwały i czekał na mnie". 

Julia Wieniawa, Agnieszka Chylińska, "Mam talent"

Julia Wieniawa, Agnieszka Chylińska
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Agnieszka Chylińska wspomniała o mężu w "Mam talent" 

Podczas występu jednego z uczestników "Mam talent" jurorka i wokalistka postanowiła nieoczekiwanie wspomnieć o swoim mężu przy okazji oceniania show. Agnieszka Chylińska była zafascynowana występem Wojciecha — mistrza dorodango, starej japońskiej sztuki wyrabiania charakterystycznych kul z gliny, wody i sypkich substancji. 

Mężczyzna w swoim występie zaprezentował przyspieszony proces bądź co bądź żmudnego wyrabiania kul, każda kolejna kula miała na sobie kolejną cienką warstwę surowca i coraz gładszy kształt. Wojciech uzyskiwał go za pomocą słoika, widzom radził, że może być to jakikolwiek słoik, który nadaje się do polerowania kuli. Agnieszce Chylińskiej skojarzyło się to z goleniem głowy w wykonaniu jej męża. Swoim komentarzem na ten temat rozbawiła publiczność i występującego. 

"Wojciech, ja się trochę znam na tej rzeczy, bo mój mąż jest kompletnie łysy. I jak goli sobie łeb, to mniej więcej tak samo to wygląda. Trzymałeś w napięciu do końca. Naprawdę nie wiedziałam, że to się tak skończy", skomentowała niespodziewanie Chylińska.

Co prawda mąż wokalistki nigdy nie był widziany na żadnym oficjalnym wydarzeniu, ale Chylińska zdradziła pewnego razu ze sceny w Sopocie nieco o wyglądzie partnera. "Prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami" — powiedziała wiele lat temu.

Agnieszka Chylińska, maj 2023 r. 

Agnieszka Chylińska, live session w RMF FM 13 maja 2023
Fot. AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.