Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z Życia gwiazd

Robert Lewandowski wyjechał z rodziną na wakacje. Kadry rozczuliły fanów

„Z moimi ulubionymi dziewczynami”, napisał pod uroczymi zdjęciami

Olga Figaszewska 10 grudnia 2022 09:40
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polscy piłkarze niedawno wrócili z Kataru. „Nasza mundialowa przygoda się skończyła, ale ostatnie dni zostaną na długo w naszej pamięci”, pisała Anna Lewandowska. Trenerka wraz z córeczkami kibicowała mężowi z trybun. Po zakończonych zmaganiach Robert Lewandowski udał się na krótkie wakacje. Tak regeneruje się po Mistrzostwach Świata u boku bliskich.

Robert Lewandowski z rodziną na wakacjach. Tak sportowiec regeneruje siły po mundialu

Dla polskiej reprezentacji w piłce nożnej ostatni czas był bardzo emocjonujący. Sportowcy odnieśli ogromny sukces. Po 36 latach drużyna wyszła z grupy i brała udział w 1/8 finału mundialu. Mecz z Francją okazał się jednak tym ostatnim i zakończył się wynikiem 3:1.

Na każdym etapie Robert Lewandowski mógł liczyć na ogromne wsparcie fanów, a przede wszystkim – rodziny. Klara i  Laura towarzyszyły mamie na trybunach i z dumą kibicowały tacie. Teraz cała rodzina udała się na krótki odpoczynek. Za cel swojej podróży obrali Malediwy.

„Dziękujemy za wiele emocji, historyczny awans i wsparcie wspaniałych polskich kibiców, którzy podążają za reprezentacją po całym swiecie🙏 Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Będziemy dalej śledzić kolejne mecze aż do finału, ale najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem, w rodzinnym gronie. Długo na to czekaliśmy”, pisała niedawno Anna Lewandowska.

Czytaj też: „Ma wytyczoną linię swojego działania”. Syn Wojciecha Manna poszedł w jego ślady

Wakacje rodziny Lewandowskich 

W mediach społecznościowych możemy podziwiać urocze kadry z najbliższymi. Robert Lewandowski pokazał, jak spędza czas ze swoimi córeczkami. Klara i Laura są oczkiem w głowie dumnego taty.  Zawsze mocno przeżywają czas rozłąki, gdy sportowiec wyjeżdża na zgrupowania czy mecze. Teraz mogą nacieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami. Kolejne zdjęcia rozczulają serca fanów. Serię kadrów Robert Lewandowski opatrzył podpisem: "Z moimi ulubionymi dziewczynami".

Okazuje się, że nawet na wakacjach piłkarz nie rezygnuje z aktywności fizycznej. „Mąż podczas wakacji stara się odpocząć. Intensywnie trenuje w ciągu roku, więc podczas trzech tygodni urlopu trochę zwalnia z tempem, ale i tak cały czas dba o formę i jest bardzo aktywny. Oboje bardzo lubimy sporty wodne, dużo pływamy, także na skuterach, i jesteśmy w ciągłym ruchu”, mówiła kilka miesięcy temu Anna Lewandowska w rozmowie z VIVĄ!.

Czytaj też; Córka Marcina Prokopa pójdzie w ślady taty? Zofia ma już 16 lat

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.