Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images
z życia gwiazd

Mama Sary James na jednej scenie z córką. Arleta Dancewicz zachwyciła publiczność!

Łączy je wyjątkowa relacja!

Marcjanna Maryszewska 28 grudnia 2022 12:51
Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images

Niesamowity talent, wyjątkowy głos...  Sara James ma 14 lat, a swoimi umiejętnościami podbija cały świat. Nastolatka ma na swoim koncie występ w finale amerykańskiej edycji „Mam Talent”! To była dla niej niezapomniana chwila. Przez cały czas może liczyć na wsparcie ukochanej mamy, która wspiera ją w rozwoju kariery. Są sobie naprawdę bliskie… A teraz okazuje się, że pani Arleta Dancewicz również ma wyjątkowy głos! Niedawno towarzyszyła Sarze James w świątecznym wydaniu "Szansy na sukces". 

Sara James zawsze może liczyć na wsparcie bliskich

Sukcesom Sary James nie ma końca. 14-latka zwyciężyła czwartą edycję „The Voice Kids”, następnie zajęła drugie miejsce podczas 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Ma też za sobą ostatni etap w amerykańskim talent-show. Nastolatka wykonała wiele pracy, by znaleźć się w tym miejscu. Na szczęście na każdym etapie miała przy sobie zaufane grono ludzi, całe rzesze fanów, kolegów ze szkoły, najbliższych i rodzinę. Polka nie została zwyciężczynią ścisłego finału 17. edycji amerykańskiego Mam Talent, ale występ otworzył jej kolejne możliwości i drzwi do rozwoju zagranicznej kariery. Jury programu było zachwycone jej talentem! I nie tylko, młoda artystka podbiła serca fanów na całym świecie.

ZOBACZ:  Maciej Musiał o świętach: „Co roku spędzaliśmy czas z mamą u dziadka. Już go z nami nie ma”

Tym, co charakteryzuje Sarę James, jest jej niezwykle dojrzały głos. Również słuchając jej wypowiedzi w wywiadach, trudno uwierzyć, że wokalistka ma zaledwie 14 lat! Jednak Polka wciąż jest dzieckiem, a nad jej karierą nadal czuwają rodzice. Najwięcej czasu poświęca jej mama, która towarzyszy jej od samego początku wielkiej przygody w Los Angeles… Jednak dopiero teraz o Arlecie Dancewicz zrobiło się nieco głośniej.

Sara James, America's Got Talent, 2022

Sara James,  America's Got Talent, 2022
Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images

Simon Cowell, Sara James, mama Sary James, America's Got Talent 2022

Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images

Kim jest mama Sary James? 

Arleta Dancewicz wspiera córkę od początku jej przygody z muzyką. Jest również niezastąpioną towarzyszką podczas wyjazdów i najważniejszych koncertów. Była z nią na nagraniach programu The Voice Kids, wspierała zza kulis na dziecięcej Eurowizji. Mama Sary James stresuje się występami razem z 14-latką. „Za każdym razem, kiedy Sara występuje, jestem zestresowana, i za każdym razem niepotrzebnie. Ona daje z siebie 100 procent i jest tak zwanym zwierzęciem scenicznym”, wyjawiła mama Sary w rozmowie z portalem Nasze miasto. Zdradziła również, jak radzą sobie z intensywnym trybem życia, który obecnie prowadzą.

„Musimy pogodzić pracę, obowiązki domowe z licznymi wyjazdami, aktywnościami córki. Mamy na szczęście przy sobie dobrych ludzi, którzy nas wspierają i pomagają to wszystko jakoś posklejać. Póki co Sara nie buntuje się, wręcz przeciwnie podoba się jej, że tak dużo teraz się dzieje”, dodała wówczas.

Dwukrotnie pojawiła się w America’s Got Talent, gdzie zachwycała widzów swoją słowiańską urodą! Internauci wskazywali, że kobieta sama ma zadatki na wielką gwiazdę. Zachwyciła świetnymi stylizacjami, a fani już zwrócili uwagę na to, że Sara James odziedziczyła swoje przykuwające wzrok spojrzenie właśnie po mamie. 

Widać, że łączy je wyjątkowa i bliska relacja — zwłaszcza po krótkim materiale puszczonym przed występem Sary. Nagranie zarejestrowano w rodzinnym domu podczas wspólnego lepienia pierogów. „Zawsze jest moim numerem jeden. Kocham moją mamę”, wyznała Sara James. Swoimi słowami poruszyła cały świat.

 

Arleta Dancewicz — mama Sary James ma niezwykły głos

Okazuje się, że Sara James odziedziczyła muzyczny talent nie tylko po tacie, Johnie Egwu-Jamesie, a także po swojej mamie. Pani Arleta fenomenalnie śpiewa i udowodniła to w świątecznym odcinku programu Szansa na sukces. 

Mama i córka pojawiły się na scenie i zaśpiewały kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Jak się zaprezentowały? Publiczność i widzowie byli oczarowani! Wielu zwracało uwagę, że mama Sary James brzmi jak zawodowa wokalistka. Nie było słychać tremy, a przed kamerą czuła się jak ryba w rodzie.

 „Co za głos”, „Najlepsze wykonanie i zasłużone zwycięstwo, brawo”, „Super!!! Mama czuje bluesa i umie śpiewać ;)”, „Dwie gwiazdy”, „Brawo dla mamy”, czytamy w komentarzach. 

Sami posłuchajcie!  

Sprawdź również:  Oto najważniejsze śluby 2022 roku. Które gwiazdy powiedziały sobie ''tak''?

 

Fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Simon Cowell, Sara James, mama Sary James, America's Got Talent 2022

Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.