Sara James
Fot. materiał prasowy / D.Szewczuk
O tym się mówi

Jaka na co dzień jest Sara James? Nauczyciele i koledzy nastolatki ujawnili prawdę!

14-latka walczy o miejsce w finale America’s Got Talent

Marcjanna Maryszewska 24 sierpnia 2022 14:52
Sara James
Fot. materiał prasowy / D.Szewczuk

Sara James ruszyła na podbój świata! Pomimo bardzo młodego wieku już ma na koncie wiele sukcesów, a teraz oczekuje na wyniki półfinału amerykańskiej edycji „Mam Talent”. Jaka na co dzień jest nastolatka, którą już okrzyknięto muzycznym objawieniem oraz polską Whitney Houston? Nauczyciele i przyjaciele ujawnili całą prawdę. Zaskoczyła ich jedna rzecz!

Nauczyciele i znajomi o Sarze James: „Nie miała taryfy ulgowej…”

O utalentowanej 14-latce zrobiło się głośno po raz kolejny, a wszystko to za sprawą jej udziału w „America’s Got Talent”. Sara James nie tylko zdobyła serca amerykańskiej publiczności, została zauważona przez swoją idolkę, której utwór zaprezentowała na scenie, ale również z miejsca dostała się do półfinału

Poza tym na koncie ma zwycięstwo w The Voice Kids oraz drugie miejsce na Eurowizji. Gdy rozpoczęła naukę w nowej szkole, była już doskonale znana swoim rówieśnikom z telewizji. Do Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Podstawowej w Słubicach przeniosła się po siódmej klasie. Dziennikarze Faktu odwiedzili placówkę aby porozmawiać ze znajomymi oraz nauczycielami Sary. Co mówili o 14-latce jej znajomi?

„Trochę się baliśmy, jak to będzie”, przyznał Antek, kolega wokalistki. Zupełnie niepotrzebnie. Tryskająca poczuciem humoru Sara szybko zjednała sobie nowych przyjaciół. „Z nią nigdy nie jest nudno, zawsze się coś dzieje, ma tyle energii, pomysłów”, wtóruje mu Julia, która również uczy się w tej samej klasie.

Czytaj także: Tata Sary James o córce. Jaka jest prywatnie?

Podobne zdanie ma na ten temat dyrektorka szkoły. Według niej Sara scaliła całą klasę. „Wprowadziła dobrą energię, stali się bardziej zgrani, dobrze to na nich wpłynęło, a i sama Sara dobrze się z nimi poczuła”, opowiadała Faktowi Agnieszka Zwierzchaczewska. Bardzo chwali uczennicę i zapewnia, że cała szkoła wspiera jej karierę i trzyma za nią kciuki.

„Była już znana z telewizji, ale nigdy nie udawała gwiazdy. Ta dziewczyna ma talent, jaki zdarza się raz na milion. Od razu to zauważyłam i zrobiliśmy wszystko, żeby Sarę wspierać. Nie miała taryfy ulgowej, ale miała naszą pomoc. Przed tą dziewczyną jest wielka kariera. Jestem pewna, że Sara jest gotowa na sukces. W ciągu tego ostatniego roku bardzo dojrzała, zrobiła postępy wokalne. Myślę, że nazywanie jej polską Whitney Houston wcale nie jest przesadzone”, podsumowała.

Rówieśnicy również nie mają wątpliwości co do tego, że Sara James ma zadatki na prawdziwą gwiazdę! „Dla Sary najistotniejsze jest śpiewanie i marzy o tym, żeby właśnie to robić”, stwierdziła jej koleżanka.

Sara James
Fot. Sara James Instagram/@sara_james_music

Sara James w półfinale „America’s Got Talent”

W nocy z wtorku na środę Sara James wystąpiła w półfinale amerykańskiego „Mam Talent”. 14-latka po raz kolejny wywołała ogromne poruszenie. Wykonała utwór Eltona Johna „Rocket Man”, który okazał się idealnym wyborem - Polka mogła zaprezentować cały wachlarz swoich możliwości wokalnych.  Jej występ został nagrodzony owacjami na stojąco, a zachwycony nastolatką Simon Cowell znów nie szczędził jej komplementów!

Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój”, mówił. Wtórowała mu reszta jurorów. Przypomnijmy, że to z inicjatywy Simona 14-latka zaszła tak daleko. Wcisnął on bowiem złoty przycisk zapewniający jej miejsce w półfinale.

Dalsze losy Sary w programie leżą jednak w rękach publiczności. Głosowanie na kandydatów na finalistów już się zakończyło, a w specjalnym odcinku w nocy z 24 na 25 sierpnia o 2.00 czasu polskiego zostaną przedstawione wyniki. Już za kilkanaście godzin dowiemy się, czy Polka trafi do wielkiego finału. Trzymamy mocno kciuki! 

Sprawdź również: Sara James podbiła amerykański „Mam Talent”! Jak wypadła w półfinale?

TAGI #Sara James

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.