Fot. East News
O tym jest głośno

Sara James podbiła amerykański „Mam Talent”! Jak wypadła w półfinale?

Jurorzy nagrodzili ją owacją na stojąco

Marta Nawacka 24 sierpnia 2022 08:38
Fot. East News

W nocy z wtorku na środę Sara James wystąpiła w półfinale amerykańskiego Mam Talent. 14-latka wybrała na swój repertuar piosenkę Eltona Johna „Rocket Man”, która pozwoliła jej zaprezentować swój szeroki warsztat wokalny. Jurorzy show i publiczność byli zachwyceni jej występem. „Jestem bardzo wzruszony”, komentował Simon Cowell.

Półfinał amerykańskiego „America's Got Talent”. Jak wypadła Sara James?

Utalentowana nastolatka dała się poznać widzom jako zwyciężczyni czwartej edycji „The Voice Kids”. Następnie spróbowała swoich sił w Eurowizji Junior, co przyniosło jej drugie miejsce, a teraz podbija amerykański show „America's Got Talent". W nocy z wtorku na środę odbył się półfinał, w którym 14-latka z Polski wywołała ogromne poruszenie. Sara James wybrała piosenkę Eltona Johna „Rocket Man”. Okazuje się, że był to idealny repertuar dla niej – nastolatka mogła zaprezentować pełnię swoich możliwości wokalnych i umiejętności.

Na scenie wystąpiła jako 11., rywalizując między innymi ze śpiewającymi ojcem z córką, JoJo And Bri, dziecięca grupą XOMG POP!, francuskim magikiem Nicolasem RIBS, wokalistką Amandą Mammaną i tanecznym duetem Funkanometry. Po występie jurorzy nagrodzili Sarę James owacją na stojąco. „Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój", komentował zachwycony Simon Cowell. „To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy", dodał Howie Mandel. Heidi Klum również była pod wrażeniem nastolatki. „Ty rzeczywiście wiesz, jak znaleźć wielką gwiazdę", powiedziała do Simona Cowella.

Czytaj też: Sara James już dziś wystąpi w półfinale amerykańskiego Mam Talent: „Trochę się stresuję, ale…”

Sara James
Fot. Sara James Instagram/@sara_james_music

Sara James

Półfinał amerykańskiego „America's Got Talent” - wyniki

Polska wokalistka zrobiła ogromne wrażenie zarówno na publiczności show, jak i jurorach. W półfinale jedenastu uczestników walczyło o miejsce w finale. Głosowanie publiczności odbywa się przez kilka godzin po emisji programu i zakończy się w środę, 24 sierpnia, o godzinie 13 polskiego czasu. Wyniki będzie można obejrzeć w specjalnej edycji show, w nocy z środy na czwartek o godzinie 2. w nocy.

Przypomnijmy, że Simon Cowell nagrodził wcześniej Sarę James złotym przyciskiem na etapie castingu, co zapewniło 14-latce bezpośredni awans do finału. „Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy", powiedział wówczas zachwycony juror. Trzymamy kciuki za ogromnie utalentowaną Sarę!  

Zobacz także: Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz zaręczyli się! Kiedy ślub?

TAGI #Sara James

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.