Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz zaręczyli się! Kiedy ślub?

Kim jest ukochany bizneswoman?

Rafał Kowalski 24 sierpnia 2022 08:03
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Był rok 2017, gdy pierwszy raz na Instagramie Katarzyny Niezgody zauważyliśmy zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Potem okazało się, że jest nim Paweł Markiewicz. Do tej pory o artyście pisano jako o partnerze bizneswoman, jednak w nowym wywiadzie wyjawiła ona, że to jej narzeczony!

Kasia Niezgoda o zaręczynach i ślubie

Nie ma wątpliwości, że Katarzyna Niezgoda od kilku dobrych lat jest szczęśliwa jak nigdy wcześniej. Także za sprawą miłości. Bizneswoman spotkana na premierze książki Ewy Minge wyznała w jednym z wywiadów, że jest już dwa lata po zaręczynach!

Nie zdradziła co prawda, w jaki sposób partner się jej oświadczył, ale nie zaprzeczyła, że wkrótce zostanie panną młodą! „Wszystko w swoim czasie”, zaznaczyła serwisowi JastrzapPost.pl.

Zobacz też: Katarzyna Niezgoda pokazała czułe zdjęcie z partnerem

Paweł Markiewicz – zawód, zdjęcia, post o miłości

Przypomnijmy, że po Tomaszu Kammelu drugą połówką Katarzyny Niezgody został niejaki Paweł Markiewicz. To mieszkający w Warszawie biznesmen, aktor i piosenkarz Widzowie nie kojarzą go raczej z nazwiska, ale przystojnego blondyna  można było podziwiać w paradokumentach, serialu Chyłka czy serialu Zawsze warto.

Jeśli chodzi o muzykę, to wokalista tworzy melodie z pogranicza popu, dance i disco polo. Latem 2020 roku partner Katarzyny Niezgody promował w sieci klip do autorskiej piosenki List w butelce. Z kolei miesiąc temu w sieci ukazał się teledysk do kompozycji Nigdy nie jest za późno.

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Niezgoda z partnerem na premierze książki. Gwiazda wygląda kwitnąco!

Prywatnie panu Pawłowi nie brakuje romantyzmu. Tak niedawno pisał o ukochanej…  „Pierwsza miłość taka młodzieńcza, wyidealizowana, jak z bajki. Druga czyli trudna miłość, uczy nas kim jesteśmy i wierzymy ze ta pierwsza nauczyła nas tego Emocjonalny rollercoaster. Trzecia miłość, czyli ta, której się nie spodziewaliśmy, o której nigdy nie wiemy, kiedy i skąd i nadejdzie. Ba, nie wiemy, czy w ogóle nadejdzie. To ta, która zazwyczaj wygląda na nieodpowiednią i niszczy wszelkie wypracowane ideały, których trzymaliśmy się do tej pory. To miłość, która przychodzi tak łatwo, że nie wydaje się możliwa", czytaliśmy na Instragramie.

Parze życzymy hucznego ślubu! 

Katarzyna Niezgoda, VIVA! listopad 2011
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Niezgoda w sesji dla magazynu VIVA!, 2018 rok

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.