Sara James,  America's Got Talent, 2022
Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

America's Got Talent: Sara James awansowała do finału!

„Sprawisz, że ten finał będzie wyjątkowy”, komentował Simon Cowell

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2022 08:14
Sara James,  America's Got Talent, 2022
Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images

To już pewne! Sara James wystąpi w finale 17. edycji programu America's Got Talent! Polska wokalistka w półfinale podbiła serca publiczności. 14-latka wykonała utwór Eltona Johna. W komentarzach fani nie szczędzą gratulacji i zachwycają się jej talentem.

Sara James awansowała do finału America's Got Talent

To ogromny sukces polskiej gwiazdy. Sara James podbiła serca widzów amerykańskiego talent-show. W półfinale, który odbył się w nocy z  wtorku na środę, młoda wokalistka zaprezentowała utwór Eltona Johna „Rocket Man”. „To już dziś! Półfinał @agt na żywo z moim udziałem! Jest we mnie tyle emocji, że aż brak mi słów! ✨ Widzę Wasze wiadomości i całe Wasze wsparcie - dziękuję! Dziękuję, że jesteście i dodajecie mi skrzydeł! Dziś spełniam swoje kolejne marzenie i nie mogłabym być szczęśliwsza! Trzymajcie za mnie kciuki, oglądajcie i koniecznie podzielcie się wrażeniami! Kocham i wysyłam Wam mnóstwo miłości!”, pisała wcześniej.

Publiczność była zachwycona wykonem i nagrodziła ją owacjami na stojąco. 14-latka otrzymała wiele ciepłych słów od jury programu. „Sara, jestem jest bardzo emocjonalny w stosunku do ciebie, bo wiem ile to dla ciebie znaczy. Ta presja, która była na tobie… I wybór piosenki na dzisiaj. Ten wybór piosenki był genialny tak w ogóle. Absolutnie genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój. Myślę, że tym razem, to Elton John udostępni twój występ”, komentował Simon Cowell. 

Teraz wszystko zależało od głosów widzów. W kolejnym odcinku, który został wyemitowany w nocy ze środy na czwartek ogłoszono pięciu półfinalistów, następnie trójkę i dwójkę najlepszych. Wśród konkurentów Polki znaleźli się: wokalistka Amanda Mammana, taneczny duet Funkanometry, śpiewający duet JoJo And Bri, francuski magik Nicolas RIBS i dziecięca grupa XOMG POP! Emocje sięgały zenitu! W końcu przekazano, że to Sara James i magik Nicolas RIBS powalczą o główną nagrodę w finale!

Zobacz też: Sara James podbiła amerykański „Mam Talent”! Jak wypadła w półfinale?

Sara James,  America's Got Talent, 2022
Fot. Greg Gayne/NBC via Getty Images

Nastolatka była wzruszona wynikiem. To dla niej ogromna szansa. „Dziękują za każdy głos. Oniemiałam i próbuje nie powiedzieć czegoś głupiego. Jestem tylko nastolatką w Ameryce i to, że jestem tutaj, jest niesamowite. Dziękuję, to wiele dla mnie znaczy. Wow, dziękuję”, mówiła nie kryjąc emocji.

Simon Cowell, który podczas castingów wcisnął złoty przycisk, a ten dał Sarze bezpośredni awans do półfinału był zachwycony wynikiem. 

„Po pierwsze chciałbym pogratulować ci, Sara. Sprawisz, że ten finał będzie wyjątkowy. Chciałbym podziękować naszej publiczności. Mamy najlepszych widzów na świecie”, wyznał juror.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki! Zobaczcie, jak wyglądał występ Sary James.  

Sprawdź też: Jaka na co dzień jest Sara James? Nauczyciele i koledzy nastolatki ujawnili prawdę!


Sara James, America's Got Talent, 2022
Fot. Cover Images/East News

Sara James, America's Got Talent, 2022
Fot. Stewart Cook/Shutterstock/Rex Features/East News

TAGI #Sara James

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.