Sara James, Viva! 11/2023
Fot. Michał Kar Studio
z życia gwiazd

Sara James bardzo przeżyła stratę ukochanej babci. "Dzięki niej jestem taką, a nie inną osobą"

Młoda artystka upamiętniła ją w szczególny sposób

Marcjanna Maryszewska 27 kwietnia 2024 18:07
Sara James, Viva! 11/2023
Fot. Michał Kar Studio

Sara James to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Międzynarodową sławę zdobyła za sprawą udziału w amerykańskiej edycji "Mam Talent!", a fani pokochali ją za osobowość oraz piękny głos. Teraz wokalistka opublikowała w sieci wyjątkowe nagranie. Tak uczciła pamięć zmarłej kilka lat temu babci...

Sara James była blisko z ukochaną babcią

Nie ma nawet szesnastu lat, a już mówi o niej cały świat. Sara James stała się rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i za oceanem. Swoją karierę od lat łączy z powodzeniem z nauką w szkole, choć ta odbywa się w specjalnym trybie, dostosowanym do aktywności młodej piosenkarki.

Sara James, Viva! 11/2023

Sara James, Viva! 11/2023
Fot. Michał Kar Studio

Życie nastolatki śledzą setki tysięcy fanów w mediach społecznościowych. Choć na ogół stara się zarażać wszystkich optymizmem i dobrą energią, ma za sobą wiele trudniejszych chwil. Jedną z nich była strata ukochanej babci Zosi, która zmarła w kwietniu 2021 r. Gdy Sara podzieliła się smutną informacją na Instagramie, słuchacze natychmiast pośpieszyli ze słowami wsparcia.

Sara James upamiętniła zmarłą babcię. Napisała utwór na jej cześć

Teraz, trzy lata po śmierci bliskiej osoby, artystka zdobyła się na przepiękny gest. Wszystko rozpoczęło się kilka dni temu, kiedy to na jej Instagramie pojawiło się archiwalne zdjęcie. Widzimy, jak mała Sara przytula się do roześmianej babci i daje czułego całusa w policzek. Ten widok rozczulił wiele osób — jednak nie wszyscy wówczas domyślili się, że była to zapowiedź specjalnego utworu muzycznego.

Światło dzienne ujrzała właśnie piosenka dedykowana zmarłej babci: "I tell everyone about you". Ten szczególny utwór powstawał w Los Angeles.

"Tego dnia nie miałam żadnego ustalonego pomysłu na temat piosenki. Wyszło to ze mnie bardzo naturalnie. Piosenka jest o mojej cudownej babci, której już nie ma ze mną. To moje wspomnienie, które na zawsze zostanie w moim sercu i uczucia, które mi towarzyszą przez moją drogę. Chciałam nagrać tę piosenkę, ponieważ moja babcia była jedną z najważniejszych osób w moim życiu i dzięki niej jestem taką, a nie inną osobą. Ta piosenka to trochę taka pamiątka. Coś na zawsze naszego i wspólnego — ujawniła 16-letnia artystka w komunikacie prasowym.

Piękny gest Sary James wzruszył fanów na całym świecie. W dniu premierzy wokalistka pokazała archiwalne nagranie z babcią, oddające ich wyjątkową więź. Nie sposób nie uronić łez...  

Sara James, Viva! 11/2023

Sara James, Viva! 11/2023
Fot. Michał Kar Studio

[Ostatnia publikacja na Viva Historie: 02.05.2024 rok]

TAGI #Sara James

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.