VIVA! VIDEO

Gwiazdy The Voice Kids łączą siły – piosenka „Lecę” już jest hitem!

Sara James, AniKa Dąbrowska i Michał Maciejczak przygotowali dla fanów prawdziwą niespodziankę

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 17 lutego 2022 09:15

Tęskniliście za AniKą Dąbrowską, Marcinem Maciejczakiem i Sarą James? Największe gwiazdy The Voice Kids, trzy najlepsze głosy młodego pokolenia słyszymy po raz pierwszy we wspólnym projekcie! Wszystko za sprawą piątej już edycji popularnego show.

„Polska Whitney”

Fanom The Voice Kids nie trzeba ich przedstawiać. Dla przypomnienia – AniKa Dąbrowska wygrała drugą edycję programu w 2019 roku. Młodziutka artystka ma na swoim koncie już dwa albumy studyjne i rzesze oddanych fanów w każdym wieku. Marcin Maciejczak od czasu zwycięstwa w trzeciej edycji w 2020 roku, konsekwentnie walczy o swoje marzenia i udowadnia, że jest na właściwym miejscu. Dojrzała płyta gwiazdy „Tamte dni” zdobyła przychylność zarówno fanów, jak i krytyków. 

Sara James, która wygrała czwartą edycję programu w zeszłym roku, do dziś nazywana jest przez wielu fanów „polską Whitney”. Kiedy podczas przesłuchań w ciemno w „The Voice Kids” wykonała piosenkę „Anyone” Demi Lovato usłyszała od trenerki Cleo: „Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami, trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana”. Szturmem zdobywa rynek muzyczny. We wrześniu 2021 roku została zwyciężczynią programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021”, dzięki czemu reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior w Paryżu. Z piosenką „Somebody” zajęła drugie miejsce. 

Jubileuszowa edycja The Voice Kids pełna niespodzianek

„Lecę” to wyjątkowy utwór, który został stworzony z okazji piątej, jubileuszowej edycji The Voice Kids. Każda niesie za sobą wiele emocji, ale ta będzie wyjątkowa. Nie zazdrościmy trenerom, bo przed nimi niezwykle trudne zadanie. Wszyscy mają już na swoim koncie po jednym zwycięstwie. Podczas Bitwy Mistrzów będą starali się wygrać mocniej niż kiedykolwiek.

W szranki staną uczestnicy, którzy – w utrzymanej w konwencji retro gry wideo – rozpoczną walkę na najlepsze głosy. W tym samym klimacie rozpikselowanego kosmosu poruszają się młodzi artyści w teledysku do „Lecę”. Słowa do utworu napisał Andrzej Mrozek, a muzykę skomponowali Natalia Nykiel oraz Michał Fox Król. Od początku czuliśmy, że to będzie hit!

„Lecę” po raz pierwszy na żywo!

W The Voice Kids V – Bitwa Mistrzów po raz kolejny wezmą udział dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Zasady programu są bardzo podobne do tych z „The Voice” (gdzie uczestnikami są dorośli). Najpierw biorą udział castingach, później wybierają drużynę ulubionego trenera i rywalizują z innymi uczestnikami o przejście do koncertów finałowych. Na każdym etapie oceniają ich trenerzy. W tej roli ponownie zobaczymy Cleo, Dawida Kwiatkowskiego i Barona z Tomsonem. Show prowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. 

Pierwszy odcinek The Voice Kids V – Bitwa Mistrzów obejrzymy już 26 lutego o 20:00 w TVP2. Jest na co czekać, bo nasi ulubieni artyści po raz pierwszy wykonają utwór „Lecę” na żywo. Usłyszymy też zwyciężczynię pierwszej edycji – Roksanę Węgiel, która wykona swój wielki przebój „Korona”. Program został nagrany poza odcinkiem finałowym, który będziemy oglądać na żywo.

Artykuł powstał z udziałem TVP 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.