The Voice Kids 4, finaliści. Tatiana Kopala, Olek Klembalski, Sara Egwu-James
Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
O NIEJ SIĘ MÓWI

Znamy zwyciężczynię The Voice Kids 4! Kim jest Sara Egwu-James?

W finale widowiska okazała się bezkonkurencyjna

Konrad Szczęsny 17 kwietnia 2021 22:07
The Voice Kids 4, finaliści. Tatiana Kopala, Olek Klembalski, Sara Egwu-James
Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Za nami finał czwartej edycji „The Voice Kids”! O tytuł najlepszego głosu w Polsce wśród dzieci i młodzieży walczyła trójka uzdolnionych młodych wykonawców. Zwyciężczynią okazała się Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona. Co o niej wiemy?

Sara Egwu-James zwyciężczynią „The Voice Kids 4”

Ponad sześć tysięcy młodych, zdolnych wokalistów. Dziewięć tygodni muzycznej rywalizacji, mnóstwo emocji, łzy, śmiech i ogromne wzruszenie. I wreszcie finał! W jego trakcie trójka uczestników – Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona, Tatiana Kopala z drużyny Cleo i Olek Klembalski z drużyny Dawida Kwiatkowskiego - zaśpiewali po dwa utwory. Jeden po polsku, drugi po angielsku. „The Voice Kids 4” dobiegło końca. Kto okazał się najlepszy?

Czytaj także: AniKa Dąbrowska: „Chcę pokazać osobom chorym i niepełnosprawnym, że choroba nie może nas ograniczać”

The Voice Kids 4, finaliści. Tatiana Kopala, Olek Klembalski, Sara Egwu-James
Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids 4, finaliści: Tatiana Kopala, Olek Klembalski, Sara Egwu-James

Gościem specjalnym był m.in. Rafał Brzozowski, który wykonał po raz pierwszy na żywo utwór „The Ride”, z którym będzie bronił biało-czerwonych barw na Eurowizji w Rotterdamie oraz Mateusz Golicki, który premierowo zaprezentował swój najnowszy singiel „Wypływam”. Jego twórcą jest jeden z najbardziej cenionych producentów w Polsce Wojtek Urbański. To on stworzył przeboje „Nie Muszę” Julii Wieniawy, „Oczko w Głowie” Tymka czy „Zabierz tę Miłość”, który w duecie wykonują Julia Wieniawa i Maciek Musiałowski. Z kolei Sylwia Grzeszczak wykonała na scenie „The Voice Kids 4” najnowszy singiel „Prawda o nas”.

Zwycięzcę za pośrednictwem głosowania SMS wskazali widzowie. Było ono otwarte przez cały tydzień. I tak bezkonkurencyjna okazała się Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona! Tym samym zdobyła tytuł Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu. Podpisze również kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska. Co o niej wiemy?

Czytaj także: Zuza Jabłońska o zespole Tourette'a: „byłam odsunięta przez rówieśników, wykluczona”

The Voice Kids 4, trenerzy, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson, Baron
Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Trenerzy The Voice Kids 4: Baron, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Tomson

Kim jest Sara Egwu-James, zwyciężczyni The Voice Kids 4?

Sara Egwu-James ma 12 lat. Już na etapie Przesłuchań w ciemno widzowie zwrócili na nią uwagę i zyskała miano faworytki. Wówczas Cleo porównała jej talent do... Whitney Houston! Potrafi świetnie łączyć umiejętności techniczne ze sztuką interpretacji. 

Sara jest uczennicą szkoły podstawowej w Ośnie oraz w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Wszystkie dotychczasowe występy Sary z „The Voice Kids” wyświetlono już ponad dwa miliony razy. Każdy jej występ jest także szeroko komentowany w sieci w Polsce i zagranicą. Wielu widzów widziałoby ją również w roli reprezentantki Polski na najbliższej Eurowizji Junior, która już w listopadzie odbędzie się we Francji. Wcześniej jednak odbędą się preselekcje w ramach doskonale znanej „Szansy na sukces”. Czy Sara Egwu-James pójdzie w ślady Roksany Węgiel i Viki Gabor? Przekonamy się niebawem  

The Voice Kids 4, finalistka, Sara Egwu-James
Fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids 4, zwyciężczyni programu Sara Egwu-James

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.