Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Wiadomo, kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w The Voice Kids! Z programem żegna się również Cleo

Te nazwiska mogą zaskoczyć

Karol Sowa 20 lipca 2023 14:31
Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Jakiś czas temu Dawid Kwiatkowski pożegnał się z programem The Voice Kids. Na swoim Instagramie opublikował wówczas poruszający wpis. Teraz media obiegła informacja o odejściu Cleo z popularnego talent show. Co wiemy na ten temat i kto zastąpi ulubionych trenerów?

Kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w The Voice Kids?

Początkiem maja Dawid Kwiatkowski pożegnał się z The Voice Kids. Na swoich social mediach pisał wówczas: "Kiedy w zeszłym roku usiadłem na tym nieziemsko wygodnym fotelu w pierwszy dzień przesłuchań w ciemno, czułem już, że robię to ostatni raz. Pamiętam jak we wrześniu zaczęły się bitwy i kompletując tria powiedziałem do siebie „stary, zrób to dobrze, robisz to ostatni raz i mają być to bitwy fenomenalne”. Takie były. Dzięki mojej wspaniale słuchającej wszystkich naszych rad drużynie. W 2014 roku, gdy na korytarzach studia ATM ćwiczyłem fokstrota, Rinke, producent TzG i Voice wziął mnie za rękę i zaprowadził do studia obok, gdzie realizowano właśnie Voice’a. Kazał mi usiąść w fotelu Justyny Steczkowskiej i patrząc mi prosto w oczy, powiedział „Dawid, jeśli uda mi się zrobić w Polsce The Voice Kids, to będzie Twój fotel”. Trzy lata później zadzwonił telefon. Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi „Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła”, a serca słucham jak babci. Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka. Oglądając ten program w telewizji Wam, widzom, może wydawać się on bardzo lekki, ale jego tworzenie bynajmniej do lekkich nie należy. Serce bije mi niesamowicie mocno gdy w notatniku piszę ten post, bo będę cholernie tęsknił za ludźmi, którzy tworzą ten program. Za Cleo, Tomsonem i Baronem, za Michałem Majakiem i Rinke. Za całą produkcją, za zespołem, za moim teamem, za trenerami wokalnymi i za Sylwią z restauracji - byłem trenerem, który jadł najwiecej, a Twoje makarony Sylwia… dziękuję Wam wszystkim. Dziękuję również mojej drużynie, liczącej uwaga - 108 młodych talentów, w sumie część z nich to już dorosłe osoby… mam nadzieję, że nie żałujecie swojego wyboru. Dziękuję Wam, widzom, za to jak ciepło odbieraliście mnie w roli trenera. Telewizję lubię, więc to raczej do zobaczenia! aniżeli żegnajcie. Łezka spadła właśnie na spodnie, więc to znak, by dodać ten post i wyruszyć po nowe", czytaliśmy. 

Niedługo potem serwis Pudelek poinformował swoich czytelników, że na jego miejsce została wybrana Marina Łuczenko-Szczęsna. I choć te doniesienia nie były w stu procentach pewne, teraz ten sam portal potwierdził przesłanki. „Jakieś tam podchody były, ale nie ma co się na ten temat rozgadywać, dopóki nie ma konkretów, nie ma co", mówiła wokalistka w wywiadzie dla Pudelka. Co więcej, artystka miała już podpisać umowę z Telewizją Polską.

CZYTAJ TEŻ: Syn Doroty Szelągowskiej ma już 22 lata i rozpoczyna aktorską karierę. „Po prostu jest zdolny”

Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Cleo odchodzi z The Voice Kids. Kto ją zastąpi?

To samo źródło podało, że ze słynnym show żegna się również Cleo. „To prawda, Cleo nie wystąpi w najnowszym sezonie "The Voice Kids". Jej miejsce zajmie inna znana artystka", przyznała osoba rozmawiająca z Pudelkiem. Portal skontaktował się również z menadżerem piosenkarki, jednak on nie chciał się wypowiadać. 

Okazuje się też, że wcześniej stacja nie miała pojęcia o decyzji Cleo. „Odejście Cleo było niespodziewane. Produkcja była bardzo zaskoczona", informuje Pudelek, któremu udało się również dowiedzieć, że na jej miejsce może przyjść Natasza Urbańska. Te doniesienia jednak nie zostały jeszcze potwierdzone. „Natasza i Marina znają się jeszcze z czasów dawnego Buffo, dlatego produkcja liczy, że panie świetnie się dogadają, mimo że są osobami o różnych charakterach", twierdzi anonimowa osoba. 

Jesteście zaskoczeni? 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się dwa razy. Na drugi ślub czekali 26 lat. Dlaczego?

Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.