Małgorzata Kożuchowska, Viva! grudzień 2015 MT
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Spełniło się jedno z największych marzeń Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka wcieli się w postać...

Damian Duda 15 czerwca 2017 15:45
Małgorzata Kożuchowska, Viva! grudzień 2015 MT
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Ponad miesiąc temu Małgorzata Kożuchowska została zaatakowana przez pisarkę Marię Nurowską, która w emocjonalnym wpisie wyraziła oburzenie informacją, że aktorka ma zagrać postać Krystyny Skarbek — polskiej tajnej agentki brytyjskich służb w okresie II wojny światowej. 

Zobacz też: Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Kożuchowskiej: „Próbuje wyciskać cytrynę, w której nie ma już kropli soku”

Małgorzata Kożuchowska — krytyka

Maria Nurowska stwierdziła, że Małgorzata Kożuchowska nie nadaje się do tej roli. Co więcej, pisarka wskazała aktorkę, która — jej zdaniem — idealnie pasuje do tej postaci. Jest nią Agata Kulesza, z którą Małgorzata Kożuchowska przyjaźni się od wielu lat.

Nurowska tak bardzo czuje się związana postacią Krystyny Skarbek ze względu na książkę „Miłośnica’’, której jest autorką. 

„Już to widzę jak Małgorzata Kożuchowska staje się niewidoczna! Jedyną polską aktorką, która udźwignęłaby tę rolę jest Agata Kulesza, Więc apeluję do p. Kożuchowskiej, aby znalazła inne marzenie, bo na ogół aktorzy grający autentyczną postać powinni być chociaż trochę do tej osoby podobni fizycznie i duchowo. Czuję, że Krystyna gdzieś tam w zaświatach się wścieka, bo nie znosiła tego typu kobiet, jaki reprezentuje aktorka’’, zaapelowała pisarka.

Na pokazie najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego aktorka pojawiała się w nowej fryzurze. Jak twierdzi znajoma Kożuchowskiej, gwiazda chciała pokazać, że na co dzień wygląda zupełnie inaczej, niż w serialach — mowa o „Drugiej szansie’’ i „Rodzince.pl’’.


To była jej odpowiedź na zarzuty pisarki, że nie nadaje się do roli, jaką ma zagrać w nowym spektaklu Teatru Telewizji „Wojna, moja miłość’’. Pokazuje, że wystarczy zmiana fryzury i odpowiedni makijaż, by stała się wampem’’, twierdzi osoba z otoczenia aktorki w rozmowie z „Życiem na gorąco’’.

Jedno jest pewne: to Małgorzata Kożuchowska zagra Krystynę Skarbek, a zdjęcie do spektaklu ruszą jeszcze przed wakacjami. 

Przeczytaj też: Doda, Górniak, Herbuś, Kożuchowska, Figura. Piękne plaże i najgorętsze gwiazdy w sesjach VIVY!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.