Fot. Jakub Pleśniarski/VAN DORSEN ARTISTS
Z życia gwiazd

Małgorzata Kożuchowska pokazała swoich rodziców. Internauci nie szczędzili ciepłych słów

Aktorka opatrzyła fotografię wzruszającym wpisem

Marta Nawacka 22 stycznia 2024 10:01
Fot. Jakub Pleśniarski/VAN DORSEN ARTISTS

Od wielu lat obecna jest na polskich ekranach, a jej kariera ani na moment nie zwalnia. Małgorzata Kożuchowska to jednak nie tylko spełniona aktorka, ale także żona i mama. Teraz, z okazji dnia babci i dziadka, podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem swoich rodziców. Okazuje się, że jej mama została określona „najmłodziej wyglądającą babcią na świecie”. Internauci nie mają wątpliwości, po kim aktorka odziedziczyła urodę...

Małgorzata Kożuchowska: kariera i rodzina

Już od wielu lat możemy ją oglądać na ekranach i śmiało można powiedzieć, że jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Małgorzata Kożuchowska cieszy się niesłabnącą sympatią widzów, a jej kariera stale się rozwija. Nie zapomina jednak o swoich najbliższych i zawsze podkreśla, że to właśnie rodzina jest dla niej najważniejsza. W 2008 roku aktorka poślubiła dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, a sześć lat po ślubie pary na świat przyszedł ich syn, Franciszek.

Czytaj też: Od lat mówi o silnej więzi z Bogiem, co niedziele chodzi na mszę. Teraz Roksana Węgiel zachęca fanów, by poszli do Kościoła

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Małgorzata Kożuchowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2011 rok

Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców. Internauci zachwyceni

Teraz, z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, aktorka podzieliła się w swoich mediach społecznościowych zdjęciem ukochanych rodziców. Fotografię opatrzyła wzruszającym wpisem. „Kochane babcie, kochani dziadkowie. Dziś wasz dzień! Niech będzie pełen radości, miłości i wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Pamiętajcie, że dla nas jesteście jak bezcenny skarb! Dziękujemy za waszą cierpliwość, doświadczenie i wiedzę. Bez waszego wsparcia często bylibyśmy bezradni. Dobrze, że jesteście!”, czytamy na Instagramie.

Internauci od razu zgodzili się ze słowami Małgorzaty Kożuchowskiej. Okazuje się także, że nie mają najmniejszych wątpliwości, po kim odziedziczyła urodę. Pod fotografią pojawiło się sporo ciepłych i miłych słów, a nawet opinia, że mama aktorki to najmłodziej wyglądająca babcia na świecie. „Już wiem po kim ma pani, tak nietuzinkową urodę. Miło się patrzy na pani rodziców (...) Mama jest najmłodziej wyglądającą babcią na świecie (...) Dużo zdrówka dla rodziców”, mogliśmy przeczytać wśród komentarzy.  

Zobacz także: Po rozwodzie z pierwszą żoną Piotr Machalica został bankrutem. „Zamiast żyć, musiałem harować”

Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Kożuchowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2015 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.