Ilona Łepkowska, Małgorzata Kożuchowska, M jak miłość, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Kożuchowskiej: „Próbuje wyciskać cytrynę, w której nie ma już kropli soku”

Konrad Szczęsny 9 czerwca 2017 12:45
Ilona Łepkowska, Małgorzata Kożuchowska, M jak miłość, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO/East News

W 2011 r. Małgorzata Kożuchowska pożegnała się po 11 latach z „M jak miłość”, którego scenarzystką jest Ilona Łepkowska. Fakt ten odbił się w mediach szerokim echem, gdyż serialowa Hanka Mostowiak... zmarła w szpitalu po tym, jak samochód, w którym siedziała, uległ wypadkowi na skutek zderzenia z tekturowymi kartonami, co w Internecie wywołało salwy śmiechu. Tym razem scenarzystka zabrała głos w sprawie talentu aktorskiego Małgorzaty Kożuchowskiej! Co powiedziała?

Polecamy też: Niektórzy z nich są z serialem od ponad 16 lat! Jak zmienili się aktorzy „M jak miłość”?

Ilona Łepkowska o polskich aktorach i aktorkach: Jandzie, Celińskiej, Kuleszy

Dziennikarz zapytał na początku, jakie aktorki Ilona Łepkowska uważa za „gwiazdy pierwszej wody”. 

Bez wątpienia Krystyna Janda i Grażyna Szapołowska, które są wieczne. Dla mnie gwiazdą jest Stanisława Celińska. Ale młoda publiczność uważa, że jeśli ktoś skończył 60 lat, to powinien szybkim krokiem udawać się w stronę najbliższego cmentarza... ”, skwitowała w rozmowie z „Show” scenarzystka. 

Temat był kontynuowany: dziennikarka zapytała o te największe talenty wśród młodszego pokolenia aktorek. Niestety, wśród wymienionych przez Ilonę Łepkowską zabrakło Małgorzaty Kożuchowskiej.

Agata Kulesza. To świetna aktorka, nawet pójście do "Tańca z gwiazdami" uszło jej płazem, bo nie zrobiła tego, by budować ściankową popularność. I dalej już bym się mocno zastanawiała. Nie ma wielu wybitnych osobowości, jest wiele celebrytek i sporo dobrych aktorek, jak Cielecka, Kuna czy Ostaszewska”, stwierdziła scenarzystka.

Polecamy też: Pisarka Maria Nurowska wątpi w talent aktorski Małgorzaty Kożuchowskiej? Ta sytuacja może je podzielić!

Ilona Łepkowska o Małgorzacie Kożuchowskiej

Po tym padło pytanie: „Pomyślałam o Małgorzacie Kożuchowskiej. Chyba nie pała do niej pani sympatią”.

Ilona Łepkowska odpowiedziała: 

„Nie, Małgosię bardzo lubię. Ale szkoda mi jej, powiem szczerze. Angażowaliśmy ją do "M jak miłość" jako aktorkę teatralną, jedną z ulubionych aktorek Jerzego Jarockiego. Serial w pewnym momencie zaczął jej ciążyć. I ja to rozumiałam. Rozumiem też, że gdy była w ciąży, przestała grać w teatrze, ale mam wrażenie, że ona już teraz nie chce do tego teatru wrócić. Gra kolejny sezon "Drugiej szansy", choć to próba wyciskania cytryny, w której nie ma już kropli soku. Rozumiem, że to buduje jej wartość marketingową i reklamową, że życie ma swoje prawa i trzeba płacić rachunki, ale mi jej szkoda. Ona powinna wrócić do teatru. Gdy ją widzę kolejny rok jako Borecką na zmianę z Boską, to muszę przyznać, że jej decyzja o odejściu z "M jak miłość" przestała mieć swoją wagę”, zakończyła Ilona Łepkowska.

Zgadzacie się z tą opinią?

Polecamy też: „Pomysły czerpię z życia”. Co uczuciach mówiła królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.