Małgorzata Kożuchowska
Fot. instagram/Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
VIVA! Tylko u nas

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Zdjęcie gwiazdy z wakacji wywołało zachwyt fanów

AO 24 lutego 2017 19:45
Małgorzata Kożuchowska
Fot. instagram/Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Mało kto w Polsce ma tak wielu fanów jak Małgorzata Kożuchowska

Dowód? Niemal milion fanów na facebooku. Nic zatem dziwnego, że zdjęcie z rodzinnych ferii, które opublikowała na profilu wzbudziło zachwyt i od dwóch dnie jest hitem internetu.  Gwiazda zrobiła selfie sama, podczas wakacji spędzanych w górach. I choć pisze, że jest zmęczona, to fani są zachwyceni.

Do piątkowego wieczora  zdjęcie polubiło ponad 22 tys. osób.  „Dobrze Cię widzieć taką nieperfekcyjną”, „Pomimo tego i tak wyglądasz super” - piszą w komentarzach. 

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska o roli mamy: „Dziecko tłumaczy wszystko, jest poza jakąkolwiek dyskusją”

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.