Małgorzata Kożuchowska
Fot. instagram/Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
VIVA! Tylko u nas

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Zdjęcie gwiazdy z wakacji wywołało zachwyt fanów

AO 24 lutego 2017 19:45
Małgorzata Kożuchowska
Fot. instagram/Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Mało kto w Polsce ma tak wielu fanów jak Małgorzata Kożuchowska

Dowód? Niemal milion fanów na facebooku. Nic zatem dziwnego, że zdjęcie z rodzinnych ferii, które opublikowała na profilu wzbudziło zachwyt i od dwóch dnie jest hitem internetu.  Gwiazda zrobiła selfie sama, podczas wakacji spędzanych w górach. I choć pisze, że jest zmęczona, to fani są zachwyceni.

Do piątkowego wieczora  zdjęcie polubiło ponad 22 tys. osób.  „Dobrze Cię widzieć taką nieperfekcyjną”, „Pomimo tego i tak wyglądasz super” - piszą w komentarzach. 

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska o roli mamy: „Dziecko tłumaczy wszystko, jest poza jakąkolwiek dyskusją”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.