Małgorzata Kożuchowska
Fot. instagram/Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
VIVA! Tylko u nas

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Zdjęcie gwiazdy z wakacji wywołało zachwyt fanów

AO 24 lutego 2017 19:45
Małgorzata Kożuchowska
Fot. instagram/Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Mało kto w Polsce ma tak wielu fanów jak Małgorzata Kożuchowska

Dowód? Niemal milion fanów na facebooku. Nic zatem dziwnego, że zdjęcie z rodzinnych ferii, które opublikowała na profilu wzbudziło zachwyt i od dwóch dnie jest hitem internetu.  Gwiazda zrobiła selfie sama, podczas wakacji spędzanych w górach. I choć pisze, że jest zmęczona, to fani są zachwyceni.

Do piątkowego wieczora  zdjęcie polubiło ponad 22 tys. osób.  „Dobrze Cię widzieć taką nieperfekcyjną”, „Pomimo tego i tak wyglądasz super” - piszą w komentarzach. 

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska o roli mamy: „Dziecko tłumaczy wszystko, jest poza jakąkolwiek dyskusją”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?