Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
O tym się mówi!

Małgorzata Kożuchowska pozuje z siostrami. One również zrobiły zawrotne kariery

"Niewiele jest takich momentów, kiedy wszystkim udaje się zebrać w jednym czasie i miejscu i cieszyć się swoją obecnością"

Aleksandra Frankowska 30 października 2023 09:45
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

W świecie show-biznesu, gdzie życie prywatne często staje się przedmiotem publicznego zainteresowania, Małgorzata Kożuchowska zachowuje równowagę między życiem zawodowym a osobistym. Chociaż gwiazda ekranu jest znana z aktywności w mediach społecznościowych, jej rodzina rzadko pojawia się w świetle reflektorów. Tym bardziej niecodzienne i wyjątkowe stało się ostatnie zdjęcie, którym aktorka podzieliła się ze swoimi obserwatorami. Możemy zobaczyć na nim jej dwie siostry, Hannę i Maję, które również zrobiły zawrotne kariery, ale nie w show-biznesie.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak świętuje urodziny syna. Spełnienie marzeń to mało powiedziane

Małgorzata Kożuchowska pozuje z mamą i siostrami

Zdjęcie opublikowane na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej wraz z mamą Jadwigą oraz siostrami - Mają i Hanią zrobiło w sieci furorę. Okazją do rodzinnego spotkania były 80. urodziny mamy aktorki. Wraz z siostrami, aktorka pojawiła się na wyjątkowym przyjęciu, co uwieczniono na fotografii. Wszystkie cztery kobiety są do siebie niezwykle podobne. Widać, że tego dnia towarzyszyła im dobra energia i świetnie się razem bawiły. 

Kim są siostry Małgorzaty Kożuchowskiej?

Maja i Hnna to młodsze siostry gwiazdy. Choć mniej znane szerszej publiczności, prowadzą ciekawe życia i robią własne kariery zawodowe, z dala od świateł reflektorów.  Maja, od kilku lat robi karierę w mediach, jednak w zupełnie inny sposób, niż jej siostra. Jej blog lifestylowy "Tu Paris", prowadzony na Facebooku, przyciąga licznych czytelników zainteresowanych francuskim stylem życia, moda i kulturą. Maja, mieszkając w Paryżu, dzieli się swoimi doświadczeniami i perspektywami, dając czytelnikom unikalny wgląd w codzienne życie w jednym z najbardziej romantycznych miast świata. Do stolicy Francji przeprowadziła się wraz z mężem, którego poznała w Londynie.

Hania, w przeciwieństwie do Mai, jest osobą bardziej prywatną i skupioną na swoim zawodzie. Z wywiadu dla "Gali" z 2007 roku dowiadujemy się, że jako absolwentka architektury, z powodzeniem realizuje się w tym zawodzie w Poznaniu. Jako mama małego Szymona, łączy obowiązki zawodowe z rodzicielskimi, stanowiąc przykład nowoczesnej kobiety sukcesu.

CZYTAJ TEŻ: Dzieliło ich 8 lat, połączył ognisty romans. Dziś Małgorzata Kożuchowska i Andrzej Zieliński nie wspominają o tej relacji

Rodzina jest dla Kożuchowskiej najważniejsza

Małgorzata Kożuchowska, dzieląc się tym szczególnym zdjęciem, nie tylko ukazuje ciepło rodzinnych relacji, ale również przypomina o wartościach, które są najważniejsze – miłości, wsparciu i wspólnym celebrowaniu życia. Rzadkie eksponowanie rodziny w mediach sprawia, że takie momenty są odbierane z większą uwagą i czułością przez fanów.

Małgorzata Kożuchowska  festiwal filmowy w Wenecji 2023
Fot. John Phillips/Getty Images For Armani Beauty

Chociaż Małgorzata Kożuchowska jest postacią publiczną, jej siostry wybrały inny sposób na życie i karierę. Podobnie jak ich sławna siostra, Maja i Hanna są przykładami niezależnych, silnych kobiet, które realizują się zarówno zawodowo, jak i prywatnie, tworząc inspirującą narrację o nowoczesnym kobiecym sukcesie. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.