Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska była zauroczona światowej sławy muzykiem, jedno spotkanie przekreśliło wszystko

To rozczarowało aktorkę...

Karol Sowa 2 stycznia 2024 09:56
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo znaną i cenioną aktorką, która od wielu lat jest szczęśliwą żoną i mamą. Okazuje się jednak, że przed laty podkochiwała się w słynnym wokaliście. I choć jej zauroczenie trwało długo, zakończyło się po pierwszym spotkaniu... Dlaczego?

Małgorzata Kożuchowska — mąż, dziecko

Aktorka od 2008 roku jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego. Zakochani tworzą niezwykle piękny i zgrany duet. Co więcej, para w 2014 roku doczekała się syna — Jana, który jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. 

Dzisiaj życie prywatne Małgorzaty Kożuchowskiej jest bardzo udane i nie ma mowy o żadnych kryzysach w związku. 

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Cichopek potwierdziła zaręczyny. Wiemy, gdzie do nich doszło

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski, VIVA! 2008
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Małgorzata Kożuchowska była zakochana w sławnym piosenkarzu

Okazuje się jednak, że w wiele lat temu, gdy Małgorzata Kożuchowska była jeszcze młodą dziewczyną, była zauroczona sławnym piosenkarzem lat 80. - Limahlem z grupy Kajagoogoo. „Co sobotę zrywałam się, żeby o dziewiątej stanąć w kolejce pod kioskiem, bo przyjeżdżał „Dziennik Ludowy”, w którym były plakaty Kajagoogoo i Limahla", mówiła w rozmowie z Twoim Stylem.

Jej zauroczenie trwało długo, a pokój artystki był obklejony jego plakatami. Aktorka marzyła o spotkaniu ze sławnym piosenkarzem, do którego doszło, gdy grała już w serialu „M jak miłość". 

W tamtym czasie ulubienica widzów została zaproszona na polonijnego sylwestra w Chicago, gdzie miał wystąpić jej idol. „Na tym plakacie byłam duża ja i w rogu taki mały Limahl”, mówiła w podkaście „Gwiazdy Niki Boon”. „Mój idol z młodości! Byliśmy oboje gwiazdami imprezy. Gdyby to zdarzyło się 20 lat wcześniej, chybabym padła, że ja z nim w kulisach, na śniadaniu!", kontynuowała. 

Niestety jej zauroczenie szybko minęło, gdyż wokalista był dużo niższy od niej. „Spotkaliśmy się w windzie. On mi sięgał dotąd", opowiadała w programie Kuby Wojewódzkiego, podkreślając przy tym, że muzyk sięgał jej do ramion. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Żona Michała Wiśniewskiego praktycznie nie znała swojej mamy. „Niewiele mnie z nią łączyło” 

Limahl
Fot. Dave Hogan/Hulton Archive/Getty Images

Limahl
Fot. Michael Putland/Getty Images

Małgorzata Kożuchowska
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.