Marta Żmuda Trzebiatowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA FILMU

Marta Żmuda Trzebiatowska, Małgorzata Kożuchowska i Kamil Kula w niezwykłym serialu #ZostańWdomu!

Tego jeszcze nie było!

Redakcja VIVA! 22 marca 2020 13:55
Marta Żmuda Trzebiatowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ze względu na pandemię koronawirusa, gwiazdy masowo namawiają do posłuchania apelu lekarzy i rządu, którzy proszą o wychodzenie z domu jedynie w wyjątkowych przypadkach. Znani i lubiani wymyślają różne sposoby, którymi zachęcają do przyłączenia się do akcji #zostańwdomu. Pomysł aktora Kamila Kuli, którego wspierają Marta Zmuda Trzebiatowska i Małgorzata Kożuchowska, przypadł do gustu wielu internautom. Poznajcie szczegóły!

Serial #ZostańWdomu na portalu YouTube

Pomysłodawcą serialu jest Kamil Kula. Gdy ze względu na pandemię koronawirusa odwołano wszystkie plany zdjęciowe i spektakle, aktor – jak i inne osoby z tej branży – został bez pracy. Postanowił jednak, że nie będzie zamartwiał się trudną i nieoczekiwaną sytuacją, ale postanowił wykorzystać wolny czas i stworzyć projekt, jakiego jeszcze nie było.

Namówił do pomysłu swoją żonę, Martę Żmudę Trzebiatowską, Małgorzatę Kożuchowską, a także innych aktorów, którzy nagrywają swoje role online. W ten sam sposób powstaje cała postprodukcja. Wszyscy twórcy pracują non profit.

„Tylko razem damy radę – nasz serial jest komedią o przyjaźni, miłości i rodzinie w cieniu #zostańwdomu”, tłumaczą twórcy. „Tworzymy projekt, który pozwala nam robić to, co kochamy – dawać widzom pozytywną energię, dobre emocje i nadzieję na happy end”.

Jak czytamy w opisie serialu, „bohaterami #ZostańWdomu są Agata i Jacek, sąsiedzi z apartamentowca w Warszawie. Do tej pory nawet nie znali swoich imion. Teraz starają się odnaleźć w nowej sytuacji – gdzie z dnia na dzień koronawirus przewrócił ich życie o 180 stopni. Mają te same obawy, co wszyscy. Stresują się brakiem pracy, kasy – przyszłością. Ich przyjaźń zaczyna się i przebiega w rytmie domowego odcięcia czyli online. Razem z Agatą i Jackiem poznajemy ich znajomych, rodzinę. Na naszych oczach początkowo obcy sobie ludzie stają się dla siebie wsparciem – bo razem zawsze raźniej. Pokazujemy, że nie musimy być sami – ekrany tabletów, laptopów, komórek są naszym oknem na innych i na świat”.

Będziecie oglądać? 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.