Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Rzadko mówi o swojej rodzinie, teraz zrobiła wyjątek. Tego Marta Żmuda Trzebiatowska obawiała się, gdy wchodziła w związek ze swoim mężem

Dzisiaj zakochani tworzą piękną parę i wychowują dwójkę dzieci

Karol Sowa 10 grudnia 2023 14:56
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Konsekwentnie chroni swoją prywatność, rzadko opowiada o swojej rodzinie. Marta Żmuda Trzebiatowska rozwija swoją karierę, nieustannie czuje wsparcie męża. Aktorka teraz zrobiła wyjątek i zdradziła kulisy ogniska domowego. 

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula — związek

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula od 8 lat tworzą niezwykle piękny i szczęśliwy związek małżeński. Poznali się podczas pracy nad spektaklem. To właśnie tam między artystami narodziło się głębokie i silne uczucie, którego owocem jest dwójka dzieci: 6-letni syn — Braun o 3-letnia córka — Paulina. 

Ulubieńcy publiczności jednak rzadko opowiadają o swojej prywatności i unikają wspólnych sesji zdjęciowych i wywiadów. Teraz aktorka postanowiła zrobić wyjątek i na swoim Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy. 

CZYTAJ TEŻ: Córki Jana Młynarskiego chodzą na jego koncerty, są jego pierwszymi recenzentkami. Nie szczędzą mu słów krytyki

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, uroczysta premiera filmu Furioza, 18.10.2021, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Marta Żmuda Trzebiatowska czule o swoim mężu

Marta Żmuda Trzebiatowska na swoim Instagramie postanowiła odpowiedzieć swoim fanom na kilka pytań. Niektóre z nich dotyczyły jej związku. „Kiedyś myślałam sobie, że nie chcę być z aktorem, że to rodzi dużo problemów, czy... no właśnie, nie wiem co sobie myślałam, bo dzisiaj myślę zupełnie inaczej. Ja widzę same pozytywy w tym, że mój mąż jest również aktorem. Wiem, że dokładnie rozumie to, co ja czuję przed premierą", zdradziła. 

Dodała również, że oboje nie mają problemu, gdy któreś z nich musi wystąpić w intymnych scenach. „On dokładnie wie, jak wygląda kręcenie takich scen i wie, jaki to jest olbrzymi stres, więc nie, nie jesteśmy o siebie zazdrośni podczas grania takich scen, bo uwierzcie mi, że nie ma w tych scenach nic z erotyzmu i intymności", podsumowała. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nawiązała współpracę z Disneyem, ma ogromny talent. 16-letnia córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej powoli podbija show-biznes

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, Porwanie - premiera, 15.10.2021, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.