Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL
DZIECI GWIAZD

Nawiązała współpracę z Disneyem, ma ogromny talent. 16-letnia córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej powoli podbija show-biznes

Jej głos mogliśmy usłyszeć w jednej z najpopularniejszych bajek

Karol Sowa 9 grudnia 2023 20:06
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Jest ich oczkiem w głowie i wielką dumą. Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej ma już 16 lat i odnosi pierwsze sukcesy. Całkiem niedawno nawiązała współpracę z Disneyem, ale na tym nie chce się zatrzymywać. Jak dziś wygląda i co robi Julia Gąsowska?.

Piotr Gąsowski pochwalił się córką. Tak dziś wygląda 16-letnia Julia

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska poznali się na planie programu — Taniec z Gwiazdami. To właśnie tam między nimi narodziło się wielkie uczucie, którego owocem jest ich córka — Julia. I choć ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, artyści zachowali bardzo dobre stosunki.

Julia Gąsowska ma przyjacielską relację z rodzicami, którzy od czasu do czasu zabierają ją na różne imprezy branżowe. Tak też było ostatnio. Piotr Gąsowski i jego córka pojawili się na premierze sztuki — Klub niepokornych. 16-latka zachwyciła wówczas uśmiechem oraz oryginalną stylizacją.

CZYTAJ TEŻ: Jako jedyna założyła czerwoną suknię na imprezę przed WTA Finals. Dziś Iga Świątek wyznaje, co było tego powodem

Julia Gąsowska, Anna Głogowska
Fot. PIOTR BLAWICKI/DDTVN/EAST NEWS

Julia Gąsowska, Piotr Gąsowski, Anna Głogowska
Fot. VIPHOTO/East News

Co dziś robi córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej?

Okazuje się, że córka artystów poza nauką, rozwija się w branży dubbingowej. Jakiś czas temu Julia Gąsowska wygrała casting do słuchowiska. W tamtym czasie musiała jednak zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Niektórzy sugerowali wówczas, że została wybrana ze względu na sławnych rodziców.

Julia jednak się nie poddała. Udowodniła, że ma wielki talent i potrafi sama zapracować na swój sukces. „Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu zwyczajnie mam utalentowaną córkę i... mam na nią oko, a nawet dwa i ucho", pisała Anna Głogowska, która od czasu do czasu w sieci publikuje zdjęcia córki, podkreślając jednocześnie, że jest z niej bardzo dumna.

Niedawno mama Julii pochwaliła się również jej kolejnym sukcesem. Okazuje się, że 16-latka nawiązała współpracę z Disneyem i użyczyła głosu bohaterce bajki — To nie wypanda. „Moje serce pęka z dumy… I choć wiem, że to nie "wypanda" — będę się chwalić! I trąbić! Cieszyć! Pękać dalej, na zdrowie! Hurra! Nareszcie", pisała Anna Głogowska. 

CZYTAJ TEŻ: Po rodzinnej tragedii był wytykany palcami, brakowało mu wsparcia mamy. Dziś Kuba Błaszczykowski mówi wprost, że piłka nożna uratowała mu życie

Julia Gąsowska, Anna Głogowska
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Julia Gąsowska, Piotr Gąsowski
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.