Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

O TYM JEST GŁOŚNO

Maja Sablewska wywołała skandal odważnymi zdjęciami na Instagramie!

Pokazała za dużo?

Konrad Szczęsny 3 stycznia 2019 10:29

Dla niej tabu nie istnieje. Maja Sablewska od jakiegoś czasu publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których eksponuje kobiece kształty. Mimo że dla części jej fanów to świetny sposób na walkę z pruderią, nie brakuje także takich, którzy zarzucają specjalistce do spraw wizerunku brak pomysłu na rozwój kariery i szokowanie za wszelką cenę.

Nagie zdjęcia Mai Sablewskiej na Instagramie. Fani komentują

Zastrzeżenia wydają się o tyle uzasadnione, że w ciągu ostatnich tygodni a nawet miesięcy na profilu Mai Sablewskiej pojawiły się dziesiątki fotografii w prześwitujących elementach garderoby lub takie, na których jej piersi nie zakrywa niemal nic. Fani podziwiać mogli także swoją idolkę w wannie oraz pod prysznicem, jak również w erotycznej bieliźnie. 

Trudno dziwić się, że w pewnym momencie ostro zaczęli krytykować poczynania specjalistki do spraw wizerunku i zarzucili jej nadmierne epatowanie nagością.

„Bardzo Panią lubię i szanuję, jednak od jakiegoś czasu mam wrażenie, ze ten profil zaczyna zmieniać się w jakiś soft porno profil bardzo zakompleksionej kobiety, która chce albo mocno przykuć uwagę albo na sile pokazać jaka jest seksowna. Być może się mylę ale coraz chętniej opuszczam posty zamiast być zaciekawiona”, „Niektóre zdjęcia eksponujace kobiece atuty można nazwać artyzmem.... Ale nie te zdjęcia, to już jest wręcz nudne i takie... Prostackie?”, „Tak piękna i mądra kobieta, a najwyraźniej z czymś w życiu sobie nie radzi. Coś niepokojącego się z Panią dzieje. Pani jest kobietą z klasą. Nie musi Pani wszystkim pokazywać swoich zdjęć”, „Co to w ogóle jest? Po co? Na co?”, „Maja jesteś super ale te sesje to ja nie wiem kto Ci robi 🌹” grzmią pod fotografiami.

Zgadzasz się z opinia, że Maja Sablewska pokazuje zbyt dużo na Instagramie? Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.