Spojrzenie Mahdis Mohammadi magnetyzuje!

Rafał Kowalski 13 września 2020 09:26

Niewiele czasem trzeba, by stać się rozpoznawalnym na całym świecie. Czasami jeszcze mniej trzeba sie starać o uwagę innych ludzi, jeśli dostaje się od losu wyjątkową urodę. Właśnie taki dar otrzymała Mahdis Mohammadi. Dziewięcioletnia dziewczynka z Iranu została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem na całym świecie.

Mahdis Mohammadi - zdjęcia, Instagram

Urodę Mahdis docenia dziś już prawie 200 tysięcy osób. Internauci skupiają się na porcelanowej twarzy dziewczynki i ogromnych oczach, od których trudno oderwać wzrok. Wielu komentujących porównuje kilkulatkę do laleczki. Dziewczynka na razie chętnie pozuje i podoba się jej zainteresowanie, które wokół niej się wytworzyło. Czy zwiąże swoją przyszłość z jakimś medialnym zajęciem? Czas pokaże. 

Na razie internauci skupiają się na także na tym, że do każdej fotografii ośmiolatka jest delikatnie malowana... Czy to dobry pomysł? Oceńcie sami patrząc na zdjęcia najpiękniejszej dziewczynki świata. 

1/6
Mahdis Mohammadi
Copyright @Instagram
1/6

Profil w internecie małej Mahdis założyła mama

2/6
Mahdis Mohammadi
Copyright @Instagram
2/6

Bliscy Iranki zauważyli jej niezwykłe piękno

3/6
Mahdis Mohammadi
Copyright @Instagram
3/6

Kontrowersje budzi jedna rzecz...

4/6
Mahdis Mohammadi
Copyright @Instagram
4/6

Przed każdym zdjęciem dziewczynce robiony jest delikatny makijaż. To podzieliło internautów

5/6
Mahdis z Iranu, najpiękniejsza dziewczynka świata
Copyright @Instagram Mahdis
5/6

To najnowsza fotografia małej Mahdis

6/6
Mahdis Mohammadi
Copyright @Instagram
6/6

Wy też uważacie, że jest najpiękniejsza na świecie?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.