Spojrzenie Mahdis Mohammadi magnetyzuje!

Rafał Kowalski 13 września 2020 09:26

Niewiele czasem trzeba, by stać się rozpoznawalnym na całym świecie. Czasami jeszcze mniej trzeba sie starać o uwagę innych ludzi, jeśli dostaje się od losu wyjątkową urodę. Właśnie taki dar otrzymała Mahdis Mohammadi. Dziewięcioletnia dziewczynka z Iranu została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem na całym świecie.

Mahdis Mohammadi - zdjęcia, Instagram

Urodę Mahdis docenia dziś już prawie 200 tysięcy osób. Internauci skupiają się na porcelanowej twarzy dziewczynki i ogromnych oczach, od których trudno oderwać wzrok. Wielu komentujących porównuje kilkulatkę do laleczki. Dziewczynka na razie chętnie pozuje i podoba się jej zainteresowanie, które wokół niej się wytworzyło. Czy zwiąże swoją przyszłość z jakimś medialnym zajęciem? Czas pokaże. 

Na razie internauci skupiają się na także na tym, że do każdej fotografii ośmiolatka jest delikatnie malowana... Czy to dobry pomysł? Oceńcie sami patrząc na zdjęcia najpiękniejszej dziewczynki świata. 

1/6
Mahdis Mohammadi
Copyright @Instagram
1/6

Profil w internecie małej Mahdis założyła mama

2/6
Mahdis Mohammadi
Copyright @Instagram
2/6

Bliscy Iranki zauważyli jej niezwykłe piękno

3/6
Mahdis Mohammadi
Copyright @Instagram
3/6

Kontrowersje budzi jedna rzecz...

4/6
Mahdis Mohammadi
Copyright @Instagram
4/6

Przed każdym zdjęciem dziewczynce robiony jest delikatny makijaż. To podzieliło internautów

5/6
Mahdis z Iranu, najpiękniejsza dziewczynka świata
Copyright @Instagram Mahdis
5/6

To najnowsza fotografia małej Mahdis

6/6
Mahdis Mohammadi
Copyright @Instagram
6/6

Wy też uważacie, że jest najpiękniejsza na świecie?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.