O NIEJ JEST GŁOŚNO

Jennifer Garner została uznana za najpiękniejszą kobietę świata 2019 roku! 

„Widzę siebie szczęśliwszą i piękniejszą, gdy mniej patrzę w lustro”

Olga Figaszewska 25 kwietnia 2019 14:09

Magazyn People okrzyknął Jennifer Garner najpiękniejszą kobietą świata 2019 roku! Aktorka postanowiła odnieść się do tego wyróżnienia. I chyba nikt nie spodziewał się takiego komentarza!

Jennifer Garner o tytule najpiękniejszej kobiety świata 2019 roku

Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia. W 2001 roku otrzymała tytuł najseksowniejszej kobiety na świecie. Ale to osiągnięcie mocną ją zaskoczyło! Jennifer Garner w rozmowie z Ellen DeGeneres nie ukrywała swojego zawstydzenia wyróżnieniem magazynu People. Nie spodziewała się tytułu najpiękniejszej kobiety świata 2019 roku! Twórcy plebiscytu wzięli pod uwagę nie tylko jej urodę. Dużą rolę odegrała działalność charytatywna i zawodowa aktorki. 

„Nigdy nie byłam bardziej zdenerwowana, niż dzisiaj. Myślałam, że się wygłupię. Wiecie co mam na myśli? Pewnie spodziewaliście się Kai Gerber, a to ja. To takie głupie! Ale miło mi, dziękuje”, wyznała aktorka w show.

W rozmowie z dziennikarzami przyznała, że nigdy nie była świadoma swoich atutów. O pewność siebie musiała zawalczyć i wypracować ją w sobie. „ Nie byłam jedną z ładnych dziewczyn i przez to stałam się bardzo niepewna i nie uważałam siebie w żadnym stopniu za atrakcyjną. To nie było częścią mojego życia”, opowiada People.

„Jestem zaskoczona. I chwilę mi zajęło zaakceptowanie tego (...). Na piękno patrzę holistycznie, widzę siebie szczęśliwszą i piękniejszą, gdy mniej patrzę w lustro. Bo życiu chodzi o to, co dostajesz od ludzi, a nie to, ile im dajesz”, dodała.

Jennifer Garner stawia na naturalność. Zresztą podkreśla, że sama nie potrafi się malować. „Posiadam najpiękniejsze pędzle, ale kiedy ich używam, wyglądam, jakbym była posiniaczone”, żartowała aktorka.

47-letnia gwiazda na co dzień spełnia się w życiu zawodowym. Mogliśmy podziwiać ją w takich produkcjach jak: „Agentka o stu twarzach”, „Było sobie kłamstwo”, „Złap mnie jeśli potrafisz”. Oprócz tego jest zaangażowana w pomoc potrzebującym w międzynarodowej fundacji Save the Children, która staje w obronie praw dzieci, a także współtworzy ekologiczną żywność dla niemowląt. Tę empatię i wrażliwość uwielbiają w niej jej fani. A prywatnie aktorka jest szczęśliwą mamą trójki wspaniałych pociech. Wychowuje je razem z byłym mężem, Benem Affleckiem.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.