Antek Królikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski
O TYM SIĘ MÓWI

Antek Królikowski już nie ukrywa ukochanej. Aktor pokazał kolejne romantyczne zdjęcie

Komentarze internautów okazały się dość skrajne...

Rafał Kowalski 7 czerwca 2019 20:55
Antek Królikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski

Jeszcze nie tak dawno temu Antoni Królikowski zapewniał, że nie będzie sam upubliczniał pełnego wizerunku swojej ukochanej Katarzynie Dąbrowskiej. „. Ja upubliczniłem jej wizerunek na Instagramie, ale tam Kasia zawsze jest w okularach”, zapewniał aktor w Dzień dobry TVN. Ale na najnowszej fotografii partnerka gwiazdora okularów nie ma. Zdjęcie zakochanych wzbudziło wśród internautów wiele emocji.

Wspólne zdjęcie Antka Królikowskiego i jego nowej dziewczyny

Od kiedy Antek Królikowski rozstał się z Julią Wieniawą, duża grupa jego wielbicieli czekała na potwierdzenie nowego związku. Czekać nie trzeba było długo. Aktor jest już w nowej relacji, ale zdecydowanie nie zamierza stawać z Kasią Dąbrowską na ściankach. Para przyszła jednak razem na jedną z filmowych imprez. „Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to by czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że wykonuję taki zawód jaki wykonuję, więc przychodzi ze mną na imprezę otwarciową OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance”, wyjaśnił Królikowski niedawno w Dzień dobry TVN.

Gwiazdor wspominał także, że ukochanej nie jest łatwo, bo tak czy tak fotografowie zrobili jej zdjęcia, które pojawiły się w sieci. Tam też znajdują się komentarze obserwatorów relacji Antka i Kasi. I tak, pod najnowszą fotografią opublikowaną na instagramowym profilu Antka można znaleźć różnego rodzaju wpisy. „Przypomina mi McAdams”, „Pani Kasia jest podobna do Robin Wright” – jedni szukają porównań. „Antek, Kasię też wypromujesz jak swoją poprzedniczkę Julkę?” – inni zadają niewygodne pytania… Jest nawet komentarz samej partnerki Antka, która publicznie wyznaje mu w nim miłość! Największa zaś grupa  internautów komplementuje urodę tajemniczej Kasi i życzy parze dużo szczęścia.

Nam też nie pozostaje nic innego, jak wysłać do Was dużo dobrej energii. Mamy nadzieję, że Antek w końcu znalazł miłość życia. Pasują do siebie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#najlepiej ❤️🐰

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Antek Królikowski dziewczyna Kasia
Fot. Instagram @antek.krolikowski

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.