Magda Gessler VIVA! grudzień 2017
Fot. Magda Gessler VIVA! grudzień 2017, jamnik
O TYM JEST GŁOŚNO

W takim wydaniu nie widział Magdy Gessler jeszcze nikt! Restauratorka otrzymała wyjątkowy prezent, który rozbawił internautów do łez. O co chodzi?

Konrad Szczęsny 25 grudnia 2017 12:55
Magda Gessler VIVA! grudzień 2017
Fot. Magda Gessler VIVA! grudzień 2017, jamnik

Magda Gessler zamieściła na Instagramie wideo, które z pewnością jeszcze długo będzie komentowane przez internautów. Restauratorka, która spędza świąteczny czas w gronie najbliższych, dostała osobliwy prezent pod choinkę! Sprawdź, jaki.

 

Zobacz też: „Byłam niejadkiem. Nie lubiłam jeść, aż odkryłam, że istnieje śledź”. TYLKO U NAS! Magda Gessler zdradza, jak wyglądają jej święta!

 

Kontuzja Magdy Gessler

Ostatnio głośno było o tym, że Magda Gessler ma poważne problemy zdrowotne. Wszystko dlatego, że prowadząca „Kuchenne rewolucje” doznała niegdyś bolesnej kontuzji, która odnowiła się po kilku godzinach lotu do Toronto, gdzie restauratorka odwiedzała ukochanego, Waldemara Kozerawskiego. Sprawa była na tyle poważna, że gwiazda TVN poruszała się na wózku inwalidzkim – pomagali jej w tym pracownicy miejscowego lotniska. Jednak szybko okazało się, że fachowa pomoc postawiła ulubienicę widzów na nogi i bolesna kontuzja poszła w niepamięć!

 

Zobacz też: Magda Gessler porusza się na wózku inwalidzkim! Czy przez problemy zdrowotne prowadzącej „Kuchenne rewolucje” znikną z anteny?

 

Magda Gessler jeździ na ruchomej walizce

Wideo, które Magda Gessler zamieściła z okazji świąt w sieci, podbiło serca internautów. Prowadząca „Kuchenne rewolucje” jeździ na nim... na ruchomej walizce!

 

#prezent #gwiazdka #magic #co to ? #mg”, podpisała je gwiazda.

 

#prezent #gwiazdka #magic #co to ? #mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

W tle widać rozbawionych całą sytuacją bliskich Magdy Gessler, w tym jej ukochanego, Waldemara Kozerawskiego (czyżby to on dał swojej wybrance tak osobliwy prezent pod choinkę?)

 

Nic dziwnego, że krótki filmik wywołał lawinę komentarzy: niektórzy śmieją się, że to nawiązanie do ostatniej sytuacji z lotniska w Toronto, gdy restauratorka musiała poruszać się z pomocą wózka inwalidzkiego. Jeszcze inni, że to świetne nawiązanie do tematyki świątecznej w ogóle:

To ja opuszczająca wigilię po zjedzeniu takiej ilości pierogów, że nie mogę już iść o własnych siłach”, napisała jedna z fanek Magdy Gessler. „Tak jedziemy na pasterkę”, dodała inna.

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! „Byli agresywni, bez przerwy szczypali mnie w tyłek, klepali linijką po pupie”. Magda Gessler o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa

 

Święta Magdy Gessler

Magda Gessler spędza święta w swoim domu w Polsce. Oprócz narzeczonego, towarzyszy jej m.in. ukochana córka Laura.

 

 

#wigilia #rodzina #swieta #dom #mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?