Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
NOWY NUMER

TYLKO U NAS! „Byli agresywni, bez przerwy szczypali mnie w tyłek, klepali linijką po pupie”. Magda Gessler o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa

OLGA FIGASZEWSKA 12 grudnia 2017 19:00
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

Królowa kuchni. Szalona, twórcza, niekonwencjonalna. Magda Gessler ma nowy program „Sexy kuchnia”. W pełnej smaku rozmowie z Romanem Praszyńskim zdradza nam nie tylko sekrety przytulonej poduszki, czy jaką potrawą uwiodła męża. Magda Gessler opowiedziała nam również o swoim dzieciństwie. Jak je wspomina? 

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Igor Herbut o swoim pochodzeniu: „Fajnie jest być Łemkiem’’. Co jeszcze w nowej VIVIE!? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Magda Gessler o dzieciństwie i strachu przed mężczyznami

Magda Gessler od zawsze zbierała smaki po całym świecie. Okres dzieciństwa  ściśle wiąże się dla niej z nieprawdopodobną ilość zapachów i smaków. Od trzeciego roku życia mieszkała z rodziną w Bułgarii. Potem razem z rodzicami wyjechała na Kubę, gdzie spędziła sześć lat swojego życia. Jak wspomina ten czas?

 

Miałam 10 lat, gdy obudził się we mnie totalny strach przed mężczyznami. Byłam wysoką blondynką, zwracałam na siebie uwagę. Ojciec się śmiał, bo gdy w drodze do szkoły zobaczyłam grupę chłopców, przechodziłam na drugą stronę ulicy. Byli agresywni, bez przerwy szczypali mnie w tyłek, a gdy szłam do tablicy, klepali mnie linijką po pupie. Oddawałam, ale to było ponad moje siły. Zażądałam powrotu do Polski”, zdradziła Magda Gessler.

 

Czy rodzice Magdy Gessler zgodzili się na jej żądania? „Zrobiłam takie veto, że nie mieli wyjścia. Mama mnie odwiozła do Polski statkiem „Piast”. Wtedy zrozumiałam, jak ogromny wpływ na wszystkich mężczyzn może mieć kobieta, gdy wejdzie do kuchni”, dodała.

 

„Mama zarządzała każdym obiadem. Po prostu wchodziła między tych marynarskich kucharzy i mówiła im, jak mają gotować. Była niezwykła. Widziałam, że wokół niej po prostu kręci się cały świat. Strasznie mi się spodobało, że rządzenie podniebieniem jest też rządzeniem duszą i sercem”, opowiada Magda Gessler.

 

Zobacz też: Magda Gessler porusza się na wózku inwalidzkim! Czy przez problemy zdrowotne prowadzącej „Kuchenne rewolucje” znikną z anteny?

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! 25/2017

Królowa kuchni MAGDA GESSLER zdradzam nam, jaką potrawą uwiodła męża, oraz tłumacz... po co kobiecie seks! JULIA POGREBIŃSKA I JOHN SCOTT. Ona — piękna młoda aktorka, Polka z Kazachstanu. On — światowej sławy nauczyciel ashtanga jogi. Nam zdradzili, co ich połączyło. Kiedyś IZABELA JANACHOWSKA mówiła, że nie wyjdzie za mąż. Po raz pierwszy opowiedziała o swoim mężu, który nosi ją na rękach i obsypuje tysiącami róż.

 

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, okładka
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Zobacz też: Gołąbki Magdy Gessler, barszcz Roberta Makłowicza, uszka Ani Starmach - oto świąteczne przepisy mistrzów kuchni!

 

BELKA
Fot. Materiały promocyjne

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?