Magda Gessler, Viva! marzec 2011 MT
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler porusza się na wózku inwalidzkim! Czy przez problemy zdrowotne prowadzącej „Kuchenne rewolucje” znikną z anteny?

Konrad Szczęsny 10 grudnia 2017 17:00
Magda Gessler, Viva! marzec 2011 MT
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Na co dzień wulkan energii i charyzmatyczna prowadząca „Kuchenne rewolucje” nie wie, co to zmęczenie. Jednak i ona od czasu do czasu musi zdać się na pomoc innych. Ostatnio Magda Gessler miała na tyle poważne problemy zdrowotne, że musiała poruszać się na wózku inwalidzkim! Jaki jest jej stan teraz?

Polecamy też: „Jestem gejszą, a nie żoną. Często klękam przed Waldemarem”. Magda Gessler opowiada o związkach i seksie

oraz: W takim wydaniu nie widział Magdy Gessler jeszcze nikt! Restauratorka otrzymała wyjątkowy prezent, który rozbawił internautów do łez. O co chodzi?

Magda Gessler na lotnisku w Toronto poruszała się na wózku inwalidzkim

O tym, że restauratorka ma poważne problemy zdrowotne, fani „Kuchennych rewolucji” mogli dowiedzieć się, gdy opublikowano sensacyjne zdjęcia gwiazdy TVN. Okazuje się, że wszystkiemu winny był ośmiogodzinny lot do Toronto w Kanadzie. To właśnie tam mieszka ukochany restauratorki, Waldemar Kozerawski. W trakcie podróży u Magdy Gessler odnowiła się stara kontuzja kostki. Przez to nie była ona w stanie poruszać się o własnych siłach, z pomocą musieli przyjść pracownicy portu lotniczego, którzy wozili po nim kreatorkę smaku i stylu na wózku inwalidzkim! O całym zajściu poinformował w obszernej relacji dziennik „Fakt”.

Polecamy: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Oto najgorsze „Kuchenne rewolucje” w historii programu Magdy Gessler!

Stan zdrowia Magdy Gessler. Dlaczego prowadząca „Kuchenne rewolucje” jeździła na wózku i czy program TVN zniknie z anteny?

Stan zdrowia restauratorki jest stabilny. Zapewne od razu została oddana w troskliwe i fachowe ręce, ponieważ jej ukochany, Waldemar Kozerawski, jest lekarzem. Nikt nie ma wątpliwości, że zatroszczył się on o gwiazdę TVN w najdrobniejszych szczegółach. Wszystkich fanów „Kuchennych rewolucji” uspokajamy: wedle wszelkiego prawdopodobieństwa program nie zniknie z anteny stacji! 

Zobacz także: Magda Gessler przeszła spektakularną metamorfozę! Fani zachwycają się sylwetką gwiazdy, a my zdradzamy sekrety jej diety

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.