O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał jest zakochany?! Ostatnia wypowiedź nie pozostawia wątpliwości!

Kim jest jego wybranka?

Olga Figaszewska 22 listopada 2018 17:55
Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska

Maciej Musiał jest zakochany?! Aktor wyjaśnił wszystko w ostatniej wypowiedzi! Czy zdecydował się zdradzić, kto skradł jego serce?

Maciej Musiał opowiedział o swojej  miłości?

Aktor rzadko porusza temat swojego życia prywatnego. Jeszcze w sierpniu przekonywał, że na związek przyjdzie jeszcze czas. Zwłaszcza, że ostatnio głównie poświęcał się pracy. Ten sezon zdecydowanie należy do niego. Maciej Musiał pojawi się w komedii romantycznej Miłość jest wszystkim, Wiedźminie czy serialu 1983.

Mimo to, media wciąż rozpisują się na temat jego romansów. Dotychczas Macieja Musiała łączono z Agnieszką Więdłochą, Katarzyną Sawczuk czy Olgą Kalicką. W jednej z ostatnich wypowiedzi nie zaprzeczył, że jest zakochany! Natomiast nie zdradził, kim jest jego ukochana.    

„Najbardziej zyskałem w oczach ojca, gdy przyprowadziłem fajną dziewczynę do domu. Klepał mnie wtedy po ramieniu i mówił: dobra robota!”, czytamy na łamach Rewii, która cytuje słowa aktora.

Od niedawna mówi się o jego relacji z modelką Natalią Uliasz. Do tej pory te informacje nie zostały potwierdzone, ale dziennikarze tygodnika, nie mają wątpliwości. „Para spędza razem coraz więcej czasu, ostatnio bawili się na jednym z popularnych festiwali muzycznych, a potem opublikowali zdjęcia w internecie”, czytamy.

Jedno ze wspólnych zdjęć pojawiło się na profilu Macieja Musiała. Możemy dostrzec na nim Natalię.

Czy łączy ich uczucie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🏐🏐🏐 siatkarze

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

Maciej Musiał, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!