To modelka z ogromnymi sukcesami!

Rafał Kowalski 13 lipca 2018 15:59

Przez ostatnie lata Maciej Musiał był łączony przez media przynajmniej z kilkoma paniami. Zaczynając od Olgi Kalickiej i Kasi Sawczuk, przez Agnieszkę Więdłochę, aż po Miss Ziemi Łódzkiej Martę Ziębakowską, z którą aktor bawił się rok temu na weselu. Gwiazdor Rodzinki.pl nie opowiadał jednak nigdy o żadnej swojej miłości. Tym razem także milczy, choć według dziennikarzy Pudelka od pewnego czasu jest związany z piękna Natalią Uliasz.

Nowa dziewczyna Macieja Musiała. Kim jest Natalia Uliasz?

Według informatorów portalu, para spędziła ze sobą kilka ostatnich dni w Sopocie.  Zakochani podobno nie mogli od siebie oderwać wzroku i nie opuszczali się ani na chwilę. Potwierdzają to zdjęcia z Open’er Festivalu, które pojawiły się zarówno na instagramowych kontach Macieja, jak i Natalii.

Natalia Uliasz pochodzi z Bytomia, ale już w wieku 15 lat zaczęła podróżować po całym świecie w roli modelki. Jej urodą zachwycają się najpopularniejsze czasopisma, jak choćby Vogue, którego jedną z okładek portugalskiej edycji, Natalia zdobiła 5 lat temu. Prywatnie Uliasz jest ogromną fanką tenisa, a także studentką w hollywoodzkiej szkole  aktorskiej. Zobaczcie zdjęcia obiecującej modelki!  

1/7
Copyright @
1/7

Portugalski Vogue z Natalią Uliasz

2/7
Natalia Uliasz, Maciej Musiał i przyjaciele
Copyright @Instagram
2/7

Para coraz śmielej pokazuje wspólne zdjęcia w internecie

3/7
Nowa dziewczyna Macieja Musiała - Natalia Uliasz
Copyright @Instagram
3/7

Natalia Uliasz. Dziewczyna Maćka Musiała jest modelką

4/7
Nowa dziewczyna Macieja Musiała - Natalia Uliasz
Copyright @Instagram
4/7

Natalia Uliasz pochodzi z Bytomia

5/7
Natalia Uliasz i Maciej Musiał
Copyright @Instagram
5/7

Natalia Uliasz i Maciej Musiał na lotnisku

6/7
Nowa dziewczyna Macieja Musiała - Natalia Uliasz
Copyright @Instagram
6/7

Natalia Uliasz jest fanką tenisa

7/7
Natalia Uliasz, Maciej Musiał i przyjaciele
Copyright @Instagram
7/7

Maciek i Natalia bawili się ostatnio na festiwalu muzycznym w Gdyni

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.