EN_01349453_0014, Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska nie miała szczęścia w miłości: „Zawsze przy mnie musiał być ktoś. Sama dla siebie nie miałam sensu”

„Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru”

Olga Figaszewska 16 maja 2021 07:47
EN_01349453_0014, Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Chylińska coraz częściej otwiera się przed fanami. Niedawno opowiadała o swoich kompleksach, podkreślając, że wstydziła się wychodzić na scenę i pokazywać publiczności. „Ja chciałam, żeby mnie znano z piosenek. Najchętniej tylko z głosu, bo czułam, że jest bluesowy, utaplany w smutku już wtedy... choć byłam bardzo młoda. Ja kochałam śpiewać”, pisała niedawno na Instagramie. Teraz gwiazda opowiedziała o poszukiwaniu miłości i o tym, że nie zawsze dobrze lokowała swoje uczucia. Szczęścia zaznała dopiero przy ukochanym mężu, Marku. 

Agnieszka Chylińska długo szukała miłości

„Mężczyźni w moim życiu odgrywali ważną rolę. Mój ojciec, mój brat. A później kolejno wszyscy ci zbuntowani. Mówię zarówno o muzykach z zespołu O.N.A, czy z kolejnych zespołów - zawsze otaczałam się, bo tak wyszło od dzieciaka, chłopakami. Chciałam być taka jak oni, a później chciałam osiągać te cele, które mężczyźni sobie zakładają”, mówiła w 2020 roku o mężczyznach w swoim życiu.

Na temat strefy uczuciowej rzadko zabiera głos. Dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Pierwszym mężem wokalistki był manager działu marketingu jednej z wytwórni, Krzysztof Krysiak. Para poznał się w 1996 roku, a ślub odbył się 20 kwietnia 2002 roku. Jednak ich małżeństwo rozpadło się po 16 miesiącach.

Agnieszka Chylińska odnalazła szczęście szczęście u boku ukochanego Marka, który nie jest związany z show-biznesem. Wiadomo, że mąż artystki dawniej zajmował się projektowaniem okładek płyt i plakatów zespołu O.N.A. Agnieszka Chylińska poślubiła swojego ukochanego 11 lat temu. Wspólnie doczekali się trójki pociech – Ryszarda, Estery i Krystyny.

Zobacz też: Agnieszka Chylińska o macierzyństwie: „Życie dało mi trudną lekcję”

Agnieszka Chylińska, 2020
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Agnieszka Chylińska szczerze o związkach

Zanim stworzyła rodzinę z ukochanym nie miała szczęścia w miłości. Artystka wiązała się z nieodpowiednimi mężczyznami, którzy ranili jej serce. Agnieszka Chylińska mówi wprost, że przyszło jej czekać na to dojrzałe uczucie.

„Zawsze przy mnie musiał być ktoś. Sama dla siebie nie miałam sensu. Tylko gdy był ON, to siebie widziałam, ale oczami JEGO. Nie było ważne czy traktował mnie tak, czy siak. Był. Raz jeden na dłużej, raz drugi na krócej. Przesypywanie pustych dni w oczekiwaniu na kolejną MIŁOŚĆ, co rozerwie mi serce na strzępy, było zawsze najtrudniejsze. Bo się czuło NIC. Pisało się tylko wtedy gdy się płakało z euforii lub z rozpaczy”, pisała na Instagramie gwiazda.

W końcu zaznała szczęścia. Teraz doświadcza miłości bez krzyków, awantur i niepewności. 

„Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale JEST.

Miłość bez krzyków, awantur i niepewności. Choć po dziś dzień czasem trudno mi osiąść w stwierdzeniu, że tak jest dla mnie najlepiej, to w tej decyzji zrozumie mnie chyba każdy, kto oddał swoje serce choć raz 'miłości' z ufnością, by go ta 'miłość skopała boleśnie...”.. zwierzyła się gwiazda.

Obok jej wyznania fani nie przeszli obojętnie. „Napiszę to po raz tysięczny ! Uwielbiam za charakter, osobowość! I szczerość ”, „Piękne słowa, bije z nich prawdziwy wgląd który wyrósł z dużego cierpienia. Ściskam mocno bo znam te miejsca. tak jest lepiej. Bez wielkich porywów i walki na śmierć i życie, ale lepiej”, „Nic dodać nic ująć. Zrozumie to każdy kto chorował z miłości”, czytamy. 

Sprawdź też: Agnieszka Chylińska o bolesnych wspomnieniach: „Zwijałam się na podłodze, obwiniając siebie”

EN_01404819_0313, Agnieszka Chylińska, 2019, program Mam Talent
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.