Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O tym się mówi

Maciej Musiał jest zakochany? Serce aktora zostało zajęte przez piękną modelkę!

Sieć obiegły czułe zdjęcia pary

Marcjanna Maryszewska 17 marca 2023 14:01
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Od pewnego czasu media podają, że serce Macieja Musiała znów jest zajęte! Aktor daje ku temu przesłanki na swoim Instagramie. Dzięki wpisom, które publikuje wiadomo, jest tajemnicza dziewczyna, którą gwiazdor obdarzył uczuciem! Ich miłość cały czas kwitnie. Niedawno sieć obiegły czułe zdjęcia pary.

Maciej Musiał z ukochaną na świątecznym jarmarku

O aktorze głośno jest od lat, kiedyś głównie za sprawą jego wybitnych występów aktorskich. Maciej Musiał pojawił się w takich produkcjach jak „Ojciec Mateusz” czy „Hotel pod żyrafą”, aby następnie skraść serca fanów jako Tomek Boski z „Rodzinki.pl”. Dziś 28-latka oglądać możemy w nieco poważniejszych produkcjach, uznawany jest również za jednego z bardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia… Na swoim koncie ma takie tytuły jak: „1899” oraz „Wiedźmin”.

W miarę zdobywania popularności o gwiazdorze coraz częściej mówiło się w kontekście życia prywatnego. Już w połowie 2022 roku zdawało się, że serce Macieja Musiała jest zajęte. Pierwsze podejrzenia pojawiły się, gdy aktor podzielił się zdjęciem oraz nagraniem, na których siedzi za kierownicą samochodu. Podczas tej wycieczki towarzyszył mu ktoś jeszcze — i choć kobieta nie pokazała swojej twarzy dało się odczuć, że łączy ich wyjątkowa więź! W ostatnim czasie dawał zresztą coraz więcej przesłanek ku temu, że faktycznie coś może być na rzeczy...

Czytaj też: Dostawała niemoralne propozycje, odeszła z serialu Plebania. Tak zmieniła się Karolina Muszalak

Z kolei w jeden z grudniowych wieczorów Maciej Musiał podzielił się z fanami relacją z lodowiska. Na filmiku, w prezentuje swoje niesamowite umiejętności łyżwiarskie, zażartował: „Nie wiem, czy nadążysz za moimi ruchami”. Wtedy zza kamery słychać kobiecy śmiech.

CZYTAJ TAKŻE: Czy Tomasz Kammel jest zakochany? Tak dziennikarz mówił o związkach

Maciej Musiał z ukochaną 

Wpis skomentowała modelka Weronika Targońska. „Te ruchy sprawiają, że czuje się słabo”, napisała rozbawiona. Po relacjach na Instagramie dziewczyny fani natychmiast domyślili się, że to właśnie ona musiała towarzyszyć Maciejowi Musiałowi tego wieczora. Para doskonale bawiła na świątecznym jarmarku w Wiedniu, korzystając z atrakcji serwowanych przy okazji wydarzenia.

Niedawno para została przyłapana razem na dworcu w Warszawie. Paparazzi uchwycili w kadrze ich czułe pożegnanie, gdy aktor odprowadzał ukochaną na pociąg. Weronika Targońska na co dzień mieszka w Trójmieście, gdzie studiuje.

„Para nie szczędziła sobie czułości. Co chwilę spoglądali na siebie z miłością, a kiedy oczekiwali na przyjazd pociągu, nie mogli się od siebie odkleić. Wymieniali głębokie spojrzenia i pocałunki. Maciek przez cały czas trzymał ukochaną w ramionach. Mówi się, że gwiazdor w końcu trafił na tę jedyną, która ma szansę go usidlić”, opisuje Super Express.

Czytaj też: Krzysztof Skiba cieszy się z rozwodu, a internauci grzmią

Fot. Źródło: JastrząbPost

Fot. Źródło: JastrząbPost

Maciej Musiał jest zakochany? Kim jest Weronika Targońska?

Weronika Targońska to pochodząca z Gdańska modelka. Ma na swoim koncie współprace z takimi markami jak Pull & Bear, PROSTO, czy Veclaim Jessiki Mercedes.

Kobieta, podobnie zresztą jak Maciej Musiał, już od jakiegoś czasu dawała w sieci znaki, że są zakochani. Wszystko wskazuje na to, że para chętnie spędza swój wspólny czas poza granicami Polski — w czerwcu 2022 roku byli razem na Islandii, później z kolei odpoczywali na słonecznej Ibizie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Iga Krefft ma odważne plany na przyszłość. Zaskoczyła również swoim wyznaniem o Polsce

Życzymy im dużo szczęścia i miłości! Tymczasem sprawdźcie, jak wygląda wybranka przystojnego aktora.  

Źródło: JastrząbPost, Pudelek.pl, Super Express

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.