Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Tomasz Kammel jest zakochany? Tak dziennikarz mówił o związkach

„Fakty są takie, że raczej będę starym kawalerem”, deklarował

Olga Figaszewska 14 grudnia 2022 13:14
Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Życie uczuciowe Tomasza Kammela wzbudza ogromne emocje. Popularny prezenter rzadko uchyla rąbka tajemnicy, zwłaszcza jeśli chodzi o strefę uczuciową. Dziennikarz skupia się na zawodowych wyzwaniach i chętnie dzieli się z obserwatorami kulisami swojej pracy. Czy jest zakochany? Fani i media wypatrują wspólnych zdjęć z ukochaną, dopatrują się nowego związku. Co sam Tomasz Kammel mówi o miłości? W 2021 roku dziennikarz podkreślał, że jest singlem.

Tomasz Kammel partnerka. Czy dziennikarz jest zakochany?

Jeden z najpopularniejszych prezenterów i dziennikarzy ma za sobą kilka zakończonych relacji.  Media skupiały się zawsze na dwóch związkach. Przez dziesięć lat Tomasza Kammela i Katarzynę Niezgodę łączyła wyjątkowa więź. Zakochani byli dla siebie wsparciem, u swojego boku pokonywali trudności losu, a tabloidy donosiły, że para jest już po ślubie. Para pojawiała się na czerwonym dywanie, nie szczędziła sobie ciepłych słów. Jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Postanowili budować swoje szczęście osobno. 

Głośno było również o relacji dziennikarza z tajemniczą pracowniczką międzynarodowej korporacji. W 2020 roku prasa podawała, że Tomasz Kammel znalazł szczęście u boku nowej partnerki. „Lubię dzielić życie z kimś dla mnie ważnym. Moja dziewczyna pracuje w dużej międzynarodowej korporacji i jest mądrą, niezależną kobietą”, opowiadał VIVIE! ulubieniec publiczności.

Jak podkreślał w archiwalnym wywiadzie,  zaczynał się zastanawiać, jakim tatą mógłby być dla swoich pociech. „Nie wiem, czy się spełnię jako ojciec w przyszłości, ale co ma być, to będzie. Myślę, że byłbym zaangażowanym tatą. Rzecz w tym, że moje instynkty opiekuńczo-rodzicielskie już się na kimś skupiają. Moja dziewczyna ma dwie nastoletnie córki, które dorastają na moich oczach i stają się bardzo ważną częścią mojego świata”, dodawał.

Czytaj też: Piękna spikerka i nieatrakcyjny „Gruby". Historia miłości Bożeny Walter i Mariusza Waltera

Tomasz Kammel o miłości i związku

Jednak rok później podkreślał, że jego związek przeszedł do historii. W rozmowie z Żurnalistą zadeklarował, że zostanie starym kawalerem. Nie ukrywał wtedy, że przygląda się osobom, które zbudowały piękne relacje.

„Moi najbliżsi przyjaciele są małżeństwem od 26 lat. Jak patrzę na energię tego związku i to, co oni znaczą dla siebie, to myślę, że kolejne 26 lat przed nimi. Jak będzie ze mną? Nie wiem i w ogóle się nad tym nie zastanawiam. Fakty są takie, że raczej będę starym kawalerem. Raczej tak. To deklaracja, która wynika ze statystyki”, mówił w 2021 roku.

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Tomasz Kammel w sesji VIVY!, 2020

Wtedy też dziennikarz wyznał, że gdyby teraz miał wchodzić w nowy związek, zbudowałby go na podobnych zasadach, na których opierała się relacja Wisławy Szymborskiej i Kornela Filipowicza.  Czy w przypadku dziennikarza to byłaby recepta na udany związek?

„Oni byli bardzo w sobie zakochani i mieli bardzo mocny związek, ale nigdy ze sobą nie mieszkali. […] Wydaje mi się, że jeśli ja bym teraz budował z kimś jakiś związek, to pewnie na takich samych zasadach. Nie umiem z kimś mieszkać na stałe. Próbowałem to zmienić. Mam to chyba w DNA wszyte. Próbowałem żyć razem i jak żyłem z partnerkami, które mi towarzyszyły, a ja im to bardzo często wyglądało to tak, że mieliśmy swoje wspólne przestrzenie, ale każdy miał też odrębne światy”, dodawał.

Ulubieniec widzów nie zdradza, czy obecnie jest zakochany. W mediach społecznościowych informuje jedynie o zawodowych poczynaniach. Tomasz Kammel dzieli się też wiedzą z zakresu sztuki prezentacji i wystąpień publicznych, a także prowadzi wykłady motywacyjne

Życzymy dużo szczęścia i miłości.  

Czytaj też: Katarzyna Niezgoda jest w szczęśliwym związku! Partner nie szczędzi jej czułych słów

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Tomasz Kammel w sesji VIVY!, 2020

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.