Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz
Fot. Instagram Katarzyny Niezgody
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Niezgoda jest w szczęśliwym związku! Partner nie szczędzi jej czułych słów

„Jest to rodzaj więzi, której nie można wyjaśnić", wyznał jej ukochany

Dorota Falkowska 29 listopada 2022 12:57
Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz
Fot. Instagram Katarzyny Niezgody

Przez ponad dekadę Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda tworzyli tajemniczy związek, który wielokrotnie stanowił temat do plotek. Magazyny rozpisywały się na temat kryzysów w ich związku. Do jednego rzeczywiście doszło, w 2009 roku, gdy partnerka Tomasza Kammela, jako ówczesna wiceprezes Banku Pekao, została oskarżona o zawieranie niekorzystnych umów z firmami szkoleniowymi. Jedną z tych firm była Sparrow, której właścicielem był jej partner. Katarzyna Niezgoda straciła pracę, ale ich związek wyszedł z tych kłopotów cało. Jednak ostatecznie para zadecydowała o rozstaniu w 2015 roku. Teraz oboje układają sobie życia u boku nowych partnerów. Kim jest ukochany Katarzyny Niezgody? 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Niezgoda wspomina związek z Tomaszem Kammelem 

Katarzyna Niezgoda, Tomasz Kammel, Warszawa, 06.06.2012 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Niezgoda, Tomasz Kammel, Warszawa, 06.06.2012 rok

Katarzyna Niezgoda u boku nowego partnera. Kim jest jej wybranek?

Katarzyna Niezgoda nie należy do osób, które dzielą się szczegółami ze swojego prywatnego życia w social mediach, ale od czasu do czasu opublikuje zdjęcie, które w mediach odbije się szerokim echem. W 2017 r. na profilu bizneswoman obserwatorzy mogli zobaczyć jej zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Okazało się, że nowy partner to, podobnie jak Tomasz Kammel, osoba związana z show-biznesem.

Paweł Markiewicz jest aktorem, niekoniecznie kojarzonym z nazwiska. Mężczyzna grywał wiele ról w paradokumentach (m.in. "Sekrety rodziny", "Szpital") i epizodów w popularnych serialach m.in.: "Na dobre i na złe", "Korona królów". Ma na swoim koncie też kilka reklam telewizyjnych, w których statystował. Swoimi aktorskimi doświadczeniami dzieli się chętnie na swoim profilu na Instagramie. 

Partner Katarzyny Niezgody od jakiegoś czasu skupił się również na muzyce i próbuje swoich sił jako wokalista. Ma na swoim koncie kilka nagranych utworów z gatunku disco polo i zaczął koncertować. 

CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz zaręczyli się! Kiedy ślub?

Katarzyna niezgoda i Paweł Markiewicz są zaręczeni

Podczas premiery książki Ewy Minge, Niezgoda w jednym z wywiadów zdradziła, że już od dwóch lat jest szczęśliwą narzeczoną. Nie powiedziała jednak, kiedy planują się pobrać. 

„Wszystko w swoim czasie”, zaznaczyła serwisowi JastrzapPost.pl.

Wszystko wskazuje jednak na to, że para ma wobec siebie poważne zamiary, ponieważ ich miłość kwitnie. Pojawili się wspólnie podczas 13. edycji konkursu VIVA! Photo Awards, patrząc na siebie wciąż z tym niesamowitym błyskiem w oku. 

Romantyczne wyznanie Pawła Markiewicza

Słowa, którymi Markiewicz opatrzył jakiś czas temu wspólne zdjęcie z partnerką, roztapiają serce... Bowiem zaadresował je do „trzeciej miłości swojego życia".

„Pierwsza miłość taka młodzieńcza, wyidealizowana, jak z bajki. Druga czyli trudna miłość, uczy nas kim jesteśmy i wierzymy ze ta pierwsza nauczyła nas tego Emocjonalny rollercoaster. Trzecia miłość, czyli ta, której się nie spodziewaliśmy, o której nigdy nie wiemy, kiedy i skąd i nadejdzie. Ba, nie wiemy, czy w ogóle nadejdzie. To ta, która zazwyczaj wygląda na nieodpowiednią i niszczy wszelkie wypracowane ideały, których trzymaliśmy się do tej pory. To miłość, która przychodzi tak łatwo, że nie wydaje się możliwa", zaczął swój wpis Paweł Markiewicz, cytując słowa z Ofeminin.pl. Tekst stanowi o tym, że człowiek zakochuje się tylko w trzech osobach w swoim życiu. Nie ma żadnych wątpliwości, do kogo ukochany Kasi Niezgody postanowił je skierować!  

SPRAWDŹ: Katarzyna Niezgoda wróciła na Instagram. Zakochana bizneswoman powitała nowy rok w Meksyku

Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.