Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Niezgoda wspomina związek z Tomaszem Kammelem 

„Tomasz ma swoje życie, ja mam swoje życie. Każdy idzie swoją drogą”

Olga Figaszewska 26 sierpnia 2022 12:51
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Ich związek wzbudzał ogromne zainteresowanie. Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel tworzyli zgrany duet przez dziesięć lat. Jednak ten związek nie przetrwał próby czasu. Byli partnerzy nie wypowiadali się potem na temat łączącej ich relacji. Każde z nich po rozstaniu zbudowało swoje życie na nowo, rozwijają swoje kariery. Katarzyna Niezgoda jest zaręczona i buduje szczęśliwą przyszłość u boku nowego partnera. W jednym z ostatnich wywiadów wróciła wspomnieniami do związku z Tomaszem Kammelem. Co wyznała?

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel – ich związek wzbudzał ogromne emocje

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel poznali się w 2004 roku podczas konferencji, w której oboje brali udział. Połączyła ich wyjątkowa nić porozumienia. Dziennikarz był przy niej w trudnym momencie jej życia. Starał się ją wspierać. Z czasem odkryli, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Zaczęli pojawiać się na salonach, ale nie zdawali sobie sprawy, że ich związek będzie wzbudzał tak ogromne emocje. Nie brakowało spekulacji, krzywdzących plotek na temat łączącego ich uczucia…

„Nigdy niczego nie kalkulowałam, nie wyliczałam i to był mój błąd. Nie zdawałam sobie sprawy, jak trudno być osobą publiczną. Byłam w tym kompletną ignorantką. Po prostu zakochałam się”, podkreślała w jednym z wywiadów dla VIVY!.

W końcu medialne doniesienia zaczęły odbijać się negatywnie na ich relacji. Para nie przetrwała tego kryzysu. Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel rozstali się w 2015 roku po dziesięciu latach wspólnego życia. Każde z nich poszło własną drogą. Dziś są szczęśliwi, spełniają się, rozwijają swoje pasje i ścieżkę kariery… Bizneswoman jest spełniona w życiu prywatnym. Dwa lata temu przyjęła oświadczyny ukochanego, Pawła Markiewicza. Przy nim odnalazła  Para chroni swoją przestrzeń i niewiele zdradza na temat łączącego ich uczucia.

Zobacz też: Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda przetrwali kryzys, ale i tak się rozstali. Jako para budzili skrajne emocje

Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda, Kobieta Roku Glamour, 2011
Fot. TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda, Kobieta Roku Glamour, 2011

Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda, Premiera spektaklu MAMMA MIA!, 2015 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda, Premiera spektaklu MAMMA MIA!, 2015 rok

Katarzyna Niezgoda o związku z Tomaszem Kammelem

Jak Katarzyna Niezgoda wspomina związek z Tomaszem Kammelem? Zapytana o to przez dziennikarkę Jastrząb Post podkreśliła, że oboje chodzą innymi ścieżkami. „Tomasz ma swoje życie, ja mam swoje życie. Każdy idzie swoją drogą”, wyznała.

Dodała też, że do świata show-biznesu została zaproszona na chwilę. I chociaż nie była to jej przestrzeń, to poruszali się w niej jej znajomi i przyjaciele. „Do tej pory nie rozumiem, dlaczego tak się wydarzyło, że tak otwarcie zostałam przez ten show-biznes przyjęta, i to mnie cały czas zaskakuje. […] Czas w show-biznesie był zaskakujący, interesujący. Poznałam wiele ciekawych osób, z którymi do tej pory się przyjaźnię. To był czas bardzo intensywny, ale też bardzo fajny, bo wnosił wiele nowego”, dodała przed kamerą Jastrząb Post. 

Czytaj też: Katarzyna Niezgoda z partnerem na premierze książki. Gwiazda wygląda kwitnąco!

Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Niezgoda, Viva! 2018

Katarzyna Niezgoda z narzeczonym Pawłem Markiewiczem

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?