Leszek Miller, Monika Miller
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Leszek Miller zatańczy w Tańcu z gwiazdami! „Monika postawiła na swojego słynnego dziadka!”

Co zaprezentują na parkiecie?

Weronika Kostyra 23 października 2019 17:53
Leszek Miller, Monika Miller
Fot. VIPHOTO/East News

Od początku udziału Moniki Miller w programie Taniec z gwiazdami mocno wspiera ją dziadek. Leszek Miller zasiada na widowni podczas każdego odcinka, w którym uczestniczy jego wnuczka. Jest z niej bardzo dumny i z radością śledzi jej postępy na parkiecie. Monika radzi sobie świetnie i razem z partnerującym jej Janem Klimentem przeszła już do siódmego odcinka. Tym razem widzów czeka jednak niespodzianka – uczestnicy programu zatańczą ze swoimi bliskimi. To oznacza, że na parkiecie zobaczymy także Leszka Millera!

Leszek Miller zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”

Polityk gościnnie spróbuje swoich sił na parkiecie. Leszek Miller zaprezentuje swoje taneczne umiejętności razem z wnuczką. W kolejnym odcinku razem z Moniką zatańczą walca do kultowej piosenki Yesterday zespołu The Beatles. Monika ma bardzo bliskie relacje z dziadkiem. Zawsze był dla niej wsparciem i pełnił ważną rolę w jej wychowaniu. „Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie jakby to było bez nich”, mówiła w jednym z wywiadów.

Podobną szansę będą mieli wszyscy uczestnicy. „Niektórzy wybrali przyjaciół, inni matki, a Monika Miller postawiła na swojego słynnego dziadka! W jakim tańcu zaprezentuje się nam były premier?”, czytamy w zapowiedzi odcinka. Każdy z uczestników zatańczy dwa razy – najpierw ze swoim tanecznym partnerem, a następnie z bliską osobą. 

Taniec z Gwiazdami 10: Monika Miller i Jan Kliment
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Leszek Miller, Monika Miller, Leszek Miller z wnuczką Moniką
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.