Leszek Miller, Monika Miller
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Leszek Miller zatańczy w Tańcu z gwiazdami! „Monika postawiła na swojego słynnego dziadka!”

Co zaprezentują na parkiecie?

Weronika Kostyra 23 października 2019 17:53
Leszek Miller, Monika Miller
Fot. VIPHOTO/East News

Od początku udziału Moniki Miller w programie Taniec z gwiazdami mocno wspiera ją dziadek. Leszek Miller zasiada na widowni podczas każdego odcinka, w którym uczestniczy jego wnuczka. Jest z niej bardzo dumny i z radością śledzi jej postępy na parkiecie. Monika radzi sobie świetnie i razem z partnerującym jej Janem Klimentem przeszła już do siódmego odcinka. Tym razem widzów czeka jednak niespodzianka – uczestnicy programu zatańczą ze swoimi bliskimi. To oznacza, że na parkiecie zobaczymy także Leszka Millera!

Leszek Miller zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”

Polityk gościnnie spróbuje swoich sił na parkiecie. Leszek Miller zaprezentuje swoje taneczne umiejętności razem z wnuczką. W kolejnym odcinku razem z Moniką zatańczą walca do kultowej piosenki Yesterday zespołu The Beatles. Monika ma bardzo bliskie relacje z dziadkiem. Zawsze był dla niej wsparciem i pełnił ważną rolę w jej wychowaniu. „Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie jakby to było bez nich”, mówiła w jednym z wywiadów.

Podobną szansę będą mieli wszyscy uczestnicy. „Niektórzy wybrali przyjaciół, inni matki, a Monika Miller postawiła na swojego słynnego dziadka! W jakim tańcu zaprezentuje się nam były premier?”, czytamy w zapowiedzi odcinka. Każdy z uczestników zatańczy dwa razy – najpierw ze swoim tanecznym partnerem, a następnie z bliską osobą. 

Taniec z Gwiazdami 10: Monika Miller i Jan Kliment
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Leszek Miller, Monika Miller, Leszek Miller z wnuczką Moniką
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…