WIDEO VIVY!

Walka z krztuścem i poturbowane żebra... Monika Miller o trudnym starcie Tańca z gwiazdami

Piosenkarka i Jan Kliment zdradzili nam też inne tajemnice

Rafał Kowalski 11 września 2019 20:30

Już w piątek wystartuje kolejna edycja Tańca z gwiazdami. Na parkiecie zmierzy się kilkanaście gwiazd a wśród nich Monika Miller. Wnuczka polityka Leszka Millera zatańczy z Janem Klimentem, który wielokrotnie wygrywał show Polsatu. O tym, czy programowy partner, zaprowadzi 24-latkę do finału, dowiemy się za kilka miesięcy. Już dziś piosenkarka wie z kolei, że treningi odbijają się na jej zdrowiu…

Monika Miller o treningach do Tańca z gwiazdami

Przy okazji prezentacji ramówki telewizji Polsat, Monika Miller zdradziła nam, że przez ciężką chorobę miała utrudniony start w show. „Miałam na początku dużo problemów jeśli chodzi o zdrowie. Gdy zaczynałam treningi to byłam już na 3. miesiącu antybiotyków, ponieważ przechodziłam krztuśca. Na dodatek teraz mam problem z żebrami. […] Ale już nie mogę doczekać się szczególnie jurorów, ich konstruktywnej krytyki. To, co naprawdę o mnie będą myśleć jako znawcy, jest dla mnie bardzo ważny”, zakończyła pozytywnie gwiazda.

Jej partner dodał jednak w rozmowie z dziennikarzem VIVY.pl, że Monika zmaga się też z bólem stóp i odciskami. Udało się też nam dowiedzieć, że pierwsze spotkanie tancerza i piosenkarki odbyło się już wiele lat temu. „Nasze pierwsze spotkanie na sali było bardzo ciekawe, bo Monika chyba nie domyślała się, że może zatańczyć z Jankiem Klimentem. Dla mnie też interesujące było, jaką Monika dziś jest osobą. Dlaczego dziś? Bo poznałem ją, jak była malutka! To było przy okazji tego, jak tańczyłem w programie w Weroniką Marczuk. Ona się przyjaźniła z mamą Moniki. Byliśmy w ich domu, Monika biegała sobie z pokoju do pokoju. Dopiero jednak teraz dzięki przeznaczeniu, poznajemy się lepiej” powiedział nam Jan Kliment.

Jego taneczna partnerka zdradziła przed kamerą VIVY.pl, jakie ma najbliższe plany. Obejrzycie nasze wideo i dowiedzcie się, na kiedy Monika Miller zaplanowała premierę swojego singla! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.