WIDEO VIVY!

Jak na sukces Pauliny Sykut-Jeżyny reagują mieszkańcy jej rodzinnych Puław?

Prezenterka już w piątek poprowadzi znów „Taniec z gwiazdami”

Rafał Kowalski 11 września 2019 07:30

Już w najbliższy piątek ruszy kolejne edycja Tańca z gwiazdami. Show Polsatu to oczywiście przede wszystkim występy gwiazd i oceny jurorów, ale całe przedsięwzięcie nie udałoby się bez prowadzących. Ci od kilku lat to niezmiennie Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Przy okazji konferencji zorganizowanej przez słoneczną stację, zapytaliśmy prezenterkę o kulisy pracy na planie programu oraz o to, jak czuje się w rodzinnych Puławach.

Paulina Sykut o Puławach, rodzinie i pracy w Tańcu z gwiazdami

Zaciekawieni tym, jak ludzie z rodzinnych Puław reagują na Paulinę Sykut-Jeżyną, podpytaliśmy ją o to. „Bez przerwy spotykam w Puławach ludzi związanych z moją przeszłością, ale i teraźniejszością. To wciąż jest moje miejsce na ziemi i często tam bywam. Jeśli już z kimś się tam widzę to są to momenty emocjonalne. Zdarzają się koledzy i koleżanki z podstawówki, dalsi znajomi czy Ci, którzy znają mnie z telewizji. Różnie się pisze w Internecie o osobach medialnych, a te spotkania weryfikują i są prawdziwe”, wyznała nam prezenterka.

Przed kamerą VIVY.pl gwiazda Polsatu wyjawiła też, w jakich miejscach rodzinnych stron lubi bywać. „Mamy swoje ulubione w Puławach, np. Park Czartoryskich. Ale najczęściej chodzę na długi spacer z jednego krańca Puław, gdzie mieszka moja mama, przez centrum, na drugi kraniec, gdzie - co ciekawe - mieszkają rodzice mojego męża”, zdradziła Paulina Sykut-Jeżyna VIVIE.pl.

A jak wygląda praca na planie Tańca z gwiazdami. Co dzieje się w studiu, a czego nie widać na ekranie? Obejrzyjcie nasz wywiad wideo – tam znajdziecie odpowiedź. 

jesienna ramówka Polsat 2019, Paulina Sykut Jeżyna
Fot. AKPA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.