WIDEO VIVY!

Jak na sukces Pauliny Sykut-Jeżyny reagują mieszkańcy jej rodzinnych Puław?

Prezenterka już w piątek poprowadzi znów „Taniec z gwiazdami”

Rafał Kowalski 11 września 2019 07:30

Już w najbliższy piątek ruszy kolejne edycja Tańca z gwiazdami. Show Polsatu to oczywiście przede wszystkim występy gwiazd i oceny jurorów, ale całe przedsięwzięcie nie udałoby się bez prowadzących. Ci od kilku lat to niezmiennie Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Przy okazji konferencji zorganizowanej przez słoneczną stację, zapytaliśmy prezenterkę o kulisy pracy na planie programu oraz o to, jak czuje się w rodzinnych Puławach.

Paulina Sykut o Puławach, rodzinie i pracy w Tańcu z gwiazdami

Zaciekawieni tym, jak ludzie z rodzinnych Puław reagują na Paulinę Sykut-Jeżyną, podpytaliśmy ją o to. „Bez przerwy spotykam w Puławach ludzi związanych z moją przeszłością, ale i teraźniejszością. To wciąż jest moje miejsce na ziemi i często tam bywam. Jeśli już z kimś się tam widzę to są to momenty emocjonalne. Zdarzają się koledzy i koleżanki z podstawówki, dalsi znajomi czy Ci, którzy znają mnie z telewizji. Różnie się pisze w Internecie o osobach medialnych, a te spotkania weryfikują i są prawdziwe”, wyznała nam prezenterka.

Przed kamerą VIVY.pl gwiazda Polsatu wyjawiła też, w jakich miejscach rodzinnych stron lubi bywać. „Mamy swoje ulubione w Puławach, np. Park Czartoryskich. Ale najczęściej chodzę na długi spacer z jednego krańca Puław, gdzie mieszka moja mama, przez centrum, na drugi kraniec, gdzie - co ciekawe - mieszkają rodzice mojego męża”, zdradziła Paulina Sykut-Jeżyna VIVIE.pl.

A jak wygląda praca na planie Tańca z gwiazdami. Co dzieje się w studiu, a czego nie widać na ekranie? Obejrzyjcie nasz wywiad wideo – tam znajdziecie odpowiedź. 

jesienna ramówka Polsat 2019, Paulina Sykut Jeżyna
Fot. AKPA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.