Sława Przybylska, Viva! 16/2023
Fot. Piotr Porębski
z życia gwiazd

Sława Przybylska stanowczo odmówiła Polsatowi. Woli tańczyć z brzozami, niż z gwiazdami

Reakcja 91-latki rozbraja!

Marcjanna Maryszewska 14 czerwca 2024 12:00
Sława Przybylska, Viva! 16/2023
Fot. Piotr Porębski

Sława Przybylska zachwyca doskonałą formą oraz optymizmem. 91-letnia artystka wciąż doskonale czuje się na scenie. Jej życiową werwę doceniła ostatnio produkcja "Tańca z Gwiazdami", która wysłała piosenkarce propozycję udziału w show! Mimo ogromnej miłości do tańca zainteresowana musiała odrzucić kuszącą ofertę... 

Sława Przybylska jest w świetnej formie. Dostała ofertę od "Tańca z Gwiazdami"

Ma na swoim koncie wiele hitów, jest prawdziwą ikoną i ani myśli o artystycznej emeryturze — Sława Przybylska wylansowała takie przeboje jak "Gdzie są chłopcy z tamtych lat", "Pamiętasz, była jesień" czy "Miłość w Portofino".  Nie raz obiecywała, że będzie stała na scenie tak długo, jak to tylko możliwe. Musi w tym celu solidnie dbać o swoją formę.

Sława Przybylska, Viva! 16/2023

Sława Przybylska, Viva! 16/2023
Fot. Piotr Porębski

Okazuje się, że w codziennej rutynie 91-latki kluczowy jest ruch. "Jak słyszę dobrą muzykę, a szczególnie rytmy południowe, to zaczynam tańczyć. Cały czas jestem w ruchu i to pozwala mi zachować kondycję" — wyznała na początku tego roku Super Expressowi. Trzeba przyznać, że jej ciężka praca nie idzie na marne. Swoją niesłabnącą energią przyciąga tłumy fanów w każdym wieku.

Sława Przybylska odmówiła udziału w show. Jej reakcja rozbraja

Nie tylko słuchacze artystki doceniają jej miłość do estrady. Okazuje się, że artystka otrzymała ostatnio odważną propozycję od produkcji tanecznego show Polsatu "Proponowano mi „Taniec z Gwiazdami”, ale odmówiłam… Powiedziałam, że "na razie – nie”, a „na razie to znaczy, że nigdy" — zdradziła ze śmiechem w rozmowie z serwisem.

Choć Sława Przybylska znajduje czas na taniec w życiu codziennym, tak program pochłaniałby go zdecydowanie zbyt wiele. Ponadto najbardziej lubi tańczyć z... brzozami. To nie pierwszy raz, gdy z pasją opowiada o swojej wyjątkowej relacji z naturą.

"To wymaga tak ogromnej pracy, że w tej chwili nie mam na to czasu. Mam wiele koncertów… Tańczę prywatnie zupełnie. Jak wstaję rano i widzę, jak brzoza tańczy z wiatrem, to ja też z nią tańczę. Uczę się od brzozy, od przyrody. Przyroda jest naprawdę wielką mądrością, z której możemy czerpać siłę. Ja z brzozą rozmawiam i się do niej tulę. Ona jest jak tancerka, taka smukła, ma taką białą, piękną korę, a te liście na wietrze po prostu tańczą. Trzeba się uczyć tańca i życia od przyrody — podsumowała wokalistka.  

Sława Przybylska, Opole 2024

Sława Przybylska Opole 2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.