Nie zabrakło emocji i niespodzianek!

Olga Figaszewska 18 października 2019 21:51

Nie zabrakło wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji… Za nami setny odcinek Tańca z Gwiazdami! Produkcja show zagwarantowała nam niesamowite emocje! Na parkiecie pojawili się niezwykli goście – aż pięćdziesiąt gwiazd! Kto pożegnał się z programem, a kto okazał się najlepszy w szóstym odcinku programu? Kto okazał się mistrzem tanga, zachwycił w rumbie, a kogo pokonał jive? 

Wyjątkowy odcinek Tańca z Gwiazdami

Szósty odcinek Tańca z Gwiazdami obfitował w prawdziwe niespodzianki. Produkcja w wyjątkowy sposób uczciła setny epizod tanecznego show. Przypomniano najpiękniejsze, jak i najśmieszniejsze momenty wszystkich edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

A na widowni zasiadła plejada artystów - oczywiście byłych uczestników show! Z chęcią podzielili się swoimi wspomnieniami związanymi z programem. Nie zabrakło Eweliny Lisowskiej, Kasi Dziurskiej, Joanny Moro, Cleo, Anety Zając, Karoliny Szostak, Beaty Tadli czy Popka. 

Adam Adamonis nie zatańczył w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami

Podczas jubileuszowego odcinka nie zatańczył Adam Adamonis. Do końca udział tancerza pozostawał pod znakiem zapytania. Gwiazdor doznał poważnej kontuzji. Podczas porannego treningu naderwał mięsień łydki i nie wiadomo było, czy zdoła wystąpić. Niestety uraz był na tyle poważny, że tancerzowi nie udało się zatańczyć w najnowszym odcinku. 

Na szczęście udało się znaleźć zastępstwo i z Sandrą Kubicką zatańczył Wojciech Jeschke. 

6. odcinek Tańca z Gwiazdami: kto odpadł?

Najpierw pary zaprezentowały się w przygotowanych układach, a następnie wystąpiły w tanecznych pojedynkach! Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Ola Kot i Tomasz Barański, ale nie zachwycili jurorów. Otrzymali 17 punktów. 

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke pokazali niesamowite emocje w rumbie. Zatańczyli do piosenki Piotra Cugowskiego i zdobyli... 27 punktów.  ,,Taniec i emocje to najlepsze, co wynoszę z programu", wyznała aktorka.  Z kolei tango Janji Lesar i Damiana Kordasa zdobyło 24 punkty. Monika Miller i Jan Kliment  zdobyli 19 punktów, a Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke otrzymali największą notę - 28 punktów. A tango Magdy Beredy  i Kamila Kuroczko 18 punktów.

W tanecznych pojedynkach o dodatkowe 3 punkty zwyciężyli Janja Lesar i Damian Kordas, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, a także Ola Kot i Tomasz Barański. 

Po dwóch rundach tanecznych zmagań w pierwszej trójce najlepszych par znaleźli się Basia Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka i Damian Kordas. Teraz wszystko zależało od głosów telewidzów!

I wszystko stało się jasne! Z programem tym razem nikt się nie pożegnał! Wszystkie punkty przechodzą do puli kolejnego odcinka. Wtedy z programu odpadną aż dwie pary. 

1/12
Taniec z gwiazdami, setny odcinek Tańca z Gwiazdami
Copyright @Piotr Molecki/East News
1/12

2/12
Ola Kot i Tomasz Barański
Copyright @Piotr Molecki/East News
2/12

3/12
Basia Kurdej-Szatan
Copyright @Piotr Molecki/East News
3/12

4/12
Sandra Kubicka, Wojciech Jeschke
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
4/12

5/12
Janja Lesar i Damian Kordas
Copyright @Piotr Molecki/East News
5/12

6/12
Magda Bereda i Kamil Kuroczko
Copyright @Piotr Molecki/East News
6/12

7/12
Monika Miller i Jan Kliment
Copyright @Piotr Molecki/East News
7/12

8/12
Karolina Szostak
Copyright @TRICOLORS/East News
8/12

Podczas setnego odcinka nie zabrakło gwiazd związanych z programem. Pojawiła się między innymi Karolina Szostak

9/12
Beata Tadla
Copyright @VIPHOTO/East News
9/12

Beata Tadla gościem setnego odcinka Tańca z Gwiazdami

10/12
Ada Fijał
Copyright @VIPHOTO/East News
10/12

Ada Fijał gościem setnego odcinka Tańca z Gwiazdami

11/12
Cleo
Copyright @VIPHOTO/East News
11/12

Cleo w setnym odcinku Tańca z Gwiazdami

12/12
Aneta Zając
Copyright @TRICOLORS/East News
12/12

Aneta Zając w setnym odcinku Tańca z Gwiazdami

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.