O TYM SIĘ MÓWI

Kto odpadł w jubileuszowym, setnym odcinku Tańca z Gwiazdami?

Nie zabrakło emocji i niespodzianek!

Olga Figaszewska 18 października 2019 21:51

Nie zabrakło wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji… Za nami setny odcinek Tańca z Gwiazdami! Produkcja show zagwarantowała nam niesamowite emocje! Na parkiecie pojawili się niezwykli goście – aż pięćdziesiąt gwiazd! Kto pożegnał się z programem, a kto okazał się najlepszy w szóstym odcinku programu? Kto okazał się mistrzem tanga, zachwycił w rumbie, a kogo pokonał jive? 

Wyjątkowy odcinek Tańca z Gwiazdami

Szósty odcinek Tańca z Gwiazdami obfitował w prawdziwe niespodzianki. Produkcja w wyjątkowy sposób uczciła setny epizod tanecznego show. Przypomniano najpiękniejsze, jak i najśmieszniejsze momenty wszystkich edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

A na widowni zasiadła plejada artystów - oczywiście byłych uczestników show! Z chęcią podzielili się swoimi wspomnieniami związanymi z programem. Nie zabrakło Eweliny Lisowskiej, Kasi Dziurskiej, Joanny Moro, Cleo, Anety Zając, Karoliny Szostak, Beaty Tadli czy Popka. 

Adam Adamonis nie zatańczył w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami

Podczas jubileuszowego odcinka nie zatańczył Adam Adamonis. Do końca udział tancerza pozostawał pod znakiem zapytania. Gwiazdor doznał poważnej kontuzji. Podczas porannego treningu naderwał mięsień łydki i nie wiadomo było, czy zdoła wystąpić. Niestety uraz był na tyle poważny, że tancerzowi nie udało się zatańczyć w najnowszym odcinku. 

Na szczęście udało się znaleźć zastępstwo i z Sandrą Kubicką zatańczył Wojciech Jeschke. 

6. odcinek Tańca z Gwiazdami: kto odpadł?

Najpierw pary zaprezentowały się w przygotowanych układach, a następnie wystąpiły w tanecznych pojedynkach! Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Ola Kot i Tomasz Barański, ale nie zachwycili jurorów. Otrzymali 17 punktów. 

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke pokazali niesamowite emocje w rumbie. Zatańczyli do piosenki Piotra Cugowskiego i zdobyli... 27 punktów.  ,,Taniec i emocje to najlepsze, co wynoszę z programu", wyznała aktorka.  Z kolei tango Janji Lesar i Damiana Kordasa zdobyło 24 punkty. Monika Miller i Jan Kliment  zdobyli 19 punktów, a Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke otrzymali największą notę - 28 punktów. A tango Magdy Beredy  i Kamila Kuroczko 18 punktów.

W tanecznych pojedynkach o dodatkowe 3 punkty zwyciężyli Janja Lesar i Damian Kordas, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, a także Ola Kot i Tomasz Barański. 

Po dwóch rundach tanecznych zmagań w pierwszej trójce najlepszych par znaleźli się Basia Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka i Damian Kordas. Teraz wszystko zależało od głosów telewidzów!

I wszystko stało się jasne! Z programem tym razem nikt się nie pożegnał! Wszystkie punkty przechodzą do puli kolejnego odcinka. Wtedy z programu odpadną aż dwie pary. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.